MS OEM Windows 10 Pro x32 CZ 1pk DVD

Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 88_MIO305729
Dostupnost: Na dotaz
Cena bez DPH: 3 039,-
Cena s DPH: 3 677,-
Koupit (ks):
 
Úvěrová kalkulačka
MS OEM Windows 10 Pro x32 CZ 1pk DVD
  • Popis
  • Související soubory
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt

Popis

Vhodné pro podnikání
Staňte se členem vaší domény. Můžete se připojit na vaši podnikovou nebo školní doménu nebo do služby Azure Active Directory, kde můžete používat síťové soubory, servery a tiskárny a mnoho dalších.

Vylepšené šifrování. Získejte další zabezpečení s BitLocker, které pomůže ochránit vaše data pomocí šifrovací a správy zabezpečování.

Vzdálené přihlášení. Windows 10 vám umožní přihlášení pomocí vzdálené plochy a používání vašeho počítač Pro PC, zatímco jste doma nebo na cestách.

Virtuální stroje. Vytvořte a spusťte virtuální stroje pomocí Hyper-V, abyste na jednom počítači mohli spustit více než jeden operační systém.

Vaše aplikace v Obchodě. Windows 10 vám pro snadný přístup k podnikovým aplikacím umožní vytvořit váš soukromý oddíl s aplikacemi ve Window Store.

Windows 10

Zkrátka to pracuje
Windows 10 spojuje Windows, které již znáte a přidává ohromná zlepšení, které se vám budou líbit. Technologies jako InstantGo1 vám umožní nahrát systém a rychle znovu pokračovat. A Windows 10 má více integrovaných zabezpečovacích funkcí než kdy dříve na pomoc ochrany proti škodlivému software.

Vícenásobné úkony
Souběžné zpracování úkolů je jako mistr se schopností chňapnout čtyři věci na obrazovce najednou. Obrazovka se přecpává? Vytvořte virtuální počítače k získání více prostoru a pracujte pouze s těmi položkami se kterými chcete. Navíc, veškerá vaše upozornění a klíčová nastavení jsou shromážděna na jedné snadno dosažitelné obrazovce.

Microsoft Edge
Je to zcela nový prohlížeč navržený k tomu, aby web dělal práci podle vašeho způsobu. Pište nebo zadávejte přímo na webové stránky a sdílejte vaše vyznačení s ostatními. Bude se vám líbit zobrazení čtení, které odstraní rozptylování. Je tam též zlepšený panel Adresa, který vám umožní nalézt věci rychleji.

Kontinuum
Nejlepší obrazovka je vždy ta na které se nacházíte, protože Windows 10 přizpůsobí vaše možnosti pro vaší činnost a zařízení. Zobrazovací funkce jsou přizpůsobitelné pro snadnou navigaci a aplikace se hladce stupňují od nejmenšího do největšího zobrazení.2

Windows 10

Jediněčně vaše
Vaše Windows 10 zařízení vás rozpoznává a přiznává vaší přítomnost skutečně osobním způsobem. S Windows Hello, vás vaše zařízení pozdraví jménem a rozsvítí se při rozpoznání, zamává vám při přihlášení a osvobodí vás od toho, abyste si museli pamatovat nebo zadávat heslo.3

Hry & Xbox
Hrajte vaše Xbox One hry na Windows 10 PC počítači, laptopu nebo tabletu. Používejte Game DVR funkci, abyste si zaznamenali vaše nejbáječnější pohyby hrdinů a pošlete to okamžitě vašim přátelům, aniž byste museli opustit vaší hru.4

Požadovaný procesor 1 GHz procesor nebo rychlejší
Požadovaná paměť 1 GB RAM (32 bitů); 2 GB (64 bitů)
Požadované místo na pevném disku Na pevném disku je dostupné místo až do 20 GB
Požaduje se video karta 800 x 600 rozlišení obrazovky nebo vyšší. Grafický procesor podporující technologii DirectX® 9 s ovladačem WDDM
Požadované připojení Přístup k Internetu (mohou být účtovány poplatky)
Další požadavky na systém Pro některé funkce se požaduje Microsoft účet. Sledování DVD vyžaduje samostatný software pro přehrávání
Další požadavky na systém Musíte přijmout přiložené licenční podmínky, též na microsoft.com/useterms
Aktualizace je povinná

1 Hardware-podmíněné
2 Možnosti aplikací se mohou různit
3 Windows Hello vyžaduje specializované hardware, včetně snímače otisku prstů, iluminovaného IR senzoru nebo dalších biometrických senzorů.
4 Pro některé funkce se požaduje Broadband Internet (Vztahují se na to ISP poplatky). Xbox Live funkce jsou dostupné pouze u her s podporou v zemích s podporou Xbox Live , viz xbox.com/live/countries. Omezený počet her je k dispozici v roce 2015 které mají podporu her přes různá zařízení; další hry budou následovat. Stream do jednoho zařízení najednou; Streaming s více hráči z Xbox One vyžaduje napojení na domácí síť a zlaté členství v Xbox Live Gold (prodává se samostatně); Gold se též vyžaduje pro hry s více hráči na Xbox One. DirectX 12 je dostupný pouze pro hry s podporou a grafické chips. Hra DVR je dostupná pouze s podporovaným hardware. Verze her pro Xbox One, PC počítač/Tablet a Telefon se prodávají zvlášť.

Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Další z kategorie "Operační systémy"

Strana: 1         1/7

Odběr novinek
Editace, odhlášení
Kresby na zakázku portrét umění uhel
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek
Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2018 Nákupní dům, s.r.o.