KENWOOD kuchyňský robot a pomocník v kuchyni

KENWOOD kuchyňský robot a pomocník v kuchyni

Datum:12.10.2012

V roce 1947 založil Kenneth Wood firmu The Kenwood Manufacturing Company, která sídlila v jeho garáži ve Wokingu v Anglii. První produkt KENWOOD, který byl kdy uvedený na trh, byl topinkovač s obracením A100. V roce 1950 spůsobil menší revoluci ve světě vaření, když  zkonstruoval kuchynského pomocníka KENWOOD Chef. Tento moderní pomocník byl vybavený jedinečným a neobvyklým systémem: měl čtyři motory, každý s různou rychlosťí rotace což umožňovalo připravovat nekonečné množství lahodných receptů v rekordním čase! Firma KENWOOD se velmi rychle stala odborníkem na zpracovaní potravin. Při tom však neskončila. Majiteli s vysokými standardy vynalézání novátorských a efektívních strojů toto nestačilo. Byl rozhodnutý, že jeho zařízení na spracovaní potravin musí být nejen efektivní, ale i elegantní, trvanlivé s nadčasovým designem, lehce použitelné s jednoduchou údržbou a čistěním. Jednoduchá filozofie, s kterou souhlasí všichni kuchaři a hospodyňky na celém světě.

Na základě prokázaných výsledků Kenneth Wood věřil, že jeho produkty se budou prodávat samy. Díky dokonalosti propracované do nejmenšího detailu spojenou s vysokou technickou úrovní, která udělá z každodenního vaření radost, se jeho vize zcela naplnila a rozhodnutí při nákupu je jednoduché.

Tyto hodnoty vložil Kenneth Wood do svého týmu už v čase vzniku firmy KENWOOD v roce 1947. Hodnoty, které se i nadále odrážejí v designu produktu KENWOOD. Produkty, které jsou stylové však naproti tomu překračují trendy a módu, které nemají dlouhé trvání, takže sa staly nadčasovou klasikou.

Inženýři KENWOOD, kteří jsou hybnou silou značky, navrhují produkty stělesňující nejnovější technologie. Novátorské návrhy spojují výkon a jednoduché použití. Od fáze návrhu po výrobu se vybírají materiály a povrchové úpravy té nejvyšší jakosti. To je zárukou robustních a spolehlivých produktů, které symbolizují dobré jméno firmy KENWOOD.

Odběr novinek
Editace, odhlášení
Kresby na zakázku portrét umění uhel
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek

Líbí se vám tento článek? Řekněte o tom svým známým!

Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2018 Nákupní dům, s.r.o.