Garmin Quatix3

Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 88_GAR133400
Dostupnost: Na dotaz
Cena bez DPH: 13 214,-
Cena s DPH: 15 989,-
Koupit (ks):
 
Úvěrová kalkulačka
Garmin Quatix3
  • Popis
  • Související soubory
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt

Popis

Garmin quatix3 jsou chytré, jachtařské GPS hodinky postavené na konceptu úspěšných multisportovních hodinek Garmin fénix3. Nabízí podobný vzhled a funkční výbavu a navíc jsou doplněné o speciální jachtařské funkce. Mezi tyto funkce patří například hlídání kotvy, závodní jachtařské stopky, funkce startovní linie nebo asistent obrátek pro plachetnice. Hodinky nabízí možnost bezdrátového propojení s kompatibilní lodní elektronikou a sledování důležitých údajů na zápěstí ruky. Během pobřežní plavby, ale i mimo loď hodinky na displeji zobrazí příchozí volání, sms zprávy, emaily a další notifikace. Pokud máte loď navíc vybavenou stereo systémem FUSION®, můžete jej pomocí hodinek Garmin quatix3 jednoduše ovládat. A nejen to, hodinky Garmin quatix3 jsou multisportovní chytré hodinky, které dokáží podrobně měřit a vyhodnotit turistiku, běh, jízdu na kole, jízdu na lyžích, plavání, golf, veslování a řadu dalších aktivit. Při sportech, jako je běh, cyklistika, plavání nebo veslování umí hodinky měřit jak vnitřní, tak i venkovní tréninky. Při vyhodnocení kondice dokáží hodinky poskytnout řadu podrobných výkonnostních parametrů, jako je VO2Max, laktátový práh, doporučená doba regenerace, stress skóre, tréninkový efekt a další. Díky vestavěnému barometrickému výškoměru a elektronickému náměrovému kompasu můžete hodinky využít i pro outdoorové aktivity, jako jsou výlety do přírody nebo vysokohorská turistika. Vestavěný vysoce citlivý GPS/GLONASS přijímač nabízí základní navigační funkce, ke kterým patří navigace na bod, po trase nebo návrat do výchozího bodu po prošlé trase. Bezdrátová technologie ANT+ umožňuje připojit dodatečná bezdrátová čidla s možností měření srdečního tepu, okolní teploty či cyklistického výkonu. S pomocí programovatelné platformy IQ CONNECT je do hodinek možné hodinky rozšířit o řadu doplňkových vzhledů, funkcí a aplikací. Výhodou hodinek Garmin quatix3 je, že se dají na ruce nosit i mimo sportovní aktivity. Vzhledem ke svému střízlivému vzhledu vypadají na ruce dobře i v kombinaci s košilí nebo sakem. Přes širokou nabídku funkcí a využití mají hodinky vynikající výdrž a odolnost. Na jedno nabití jsou schopné fungovat až 6 týdnů v režimu hodinek, 20 hodin s plně zapnutým GPS přijímačem nebo až 50 hodinek provozu v úsporném GPS režimu UtraTrac. Hodinky fungují i bez nutnosti neustálého propojení s chytrým telefonem, funkce založené na propojení s chytrým telefonem fungují jako doplňkové.
DŮLEŽITÉ JACHTAŘSKÉ FUNKCE PROPOJENÍ S LODNÍ ELEKTRONIKOU Sdílení dat z NMEA 2000 sítě pomocí ANT přenosu a kompatibilní námořní elektroniky značky Garmin. NÁMOŘNÍ VZHLEDY/DATA Možnost dohrání široké škály jachtařských vzhledů hodinek, jako například Jolly Roger, chartplotter, GNX nebo wind gauge. PŘÍLIVY/ODLIVY Možnost dohrání aktuálních dat o přílivech/odlivech přímo do hodinek prostřednictvím smartphone. Po dohrání jsou v hodinkách k dispozici aktuální informace pro příštích 7 dnů bez nutnosti dalšího propojení s mobilním telefonem. FUNKCE PRO PLACHETNICE Asistent obrátek, rychlost, vzdálenost, závodní odpočet, vzdálenost do startovní linie, čas do startu. RYBÁŘSKÉ FUNKCE Závodní stopky a záznam úlovků poskytují přehled o úlovku a zbývajícím čase do konce rybářského závodu. KOTEVNÍ FUNKCE Hodinky hlídají tažení kotvy a upozorní posádku ve chvíli, když se loď začne nechtěně pohybovat. Hodinky současně obsahují budík a aplikaci pro výpočet délky kotevního lana. MUŽ PŘES PALUBU Funkce Muž přes palubu dostupná stištěním a podržením jediného tlačítka. Automaticky ukládá aktuální pozici a zapíná navigaci zpět k místu, kde byla funkce aktivována. SUP/VESLOVÁNÍ Měření a vyhodnocení veslování a SUP (pádlování na prkně) - počítadlo záběrů, kadence, efektivita, vzdálenost na záběr atd. VIRB® OVLÁDÁNÍ Bezdrátové ovládání akčních kamer Garmin VIRB X a VIRB XE, které jsou schopné zaznamenat video, včetně informací o rychlosti, trase, teplotě, srdečním tepu a dalších veličinách.
DŮLEŽITÉ FUNKCE HODINEK EXO ANTÉNA GPS/GLONASS je součástí těla hodinek a díky této konstrukci zvládá rychleji a přesněji vypočítat pozici. CONNECT IQ™ - pomocí této aplikace můžete upravit vzhled svých hodinek. Změňte si widgety, datová pole a další aplikace. SMART FUNKCE - automatické bezdrátové odesílání tréninkových dat na tréninkový server Garmin Connect™ a Garmin Connect Mobile™, možnost živého sledování pozice sportovce na trati, sdílení dat na sociálních sítích, Smart notifikace se zobrazením příchozích/ztracených volání, sms zpráv, emailů a dalších připomínek přímo na displeji hodinek. GARMIN CHROMA DISPLEJ 1.2" - barevný displej s vysokým rozlišením a vynikající čitelností na slunci. BEZDRÁTOVÉ PROPOJENÍ - přes Wi-Fi a Bluetooth sítě je možné automaticky synchronizovat data z hodinek, aktualizovat software a nahrávat zaznamenané tréninky na tréninkový server Garmin Connect™ a Garmin Connect Mobile™. MĚŘENÍ CELODENNÍHO POHYBU Použijte fénix3 pro vyhodnocení denních pohybových aktivit, jako je každodenní počet kroků, spálené kalorie, prošlá vzdálenost, upozornění na déle trvající nečinnost nebo měření délky a kvality spánku během noci. ODOLNOST PROTI VODĚ Odolné proti vodě do 10 ATM/100 metrů2; hodinky jsou vhodné pro souvislé plavání. ŽIVOTNOST BATERIÍ Dobíjecí LiIon akumulátor s výdrží až 20 hodin GPS módu (měření 1x za vteřinu), až 50 hodin v UltraTrac™ módu, až 6 týdnů v režimu hodinek nebo až 3 týdny v režimu smartwatch. NAVIGACE + ABC Vysocecitlivý GPS/GLONASS přijímač, vestavěný barometr s automatickou kalibrací výškoměru, vestavěný 3-osý elektromagnetický kompas.
DŮLEŽITÉ SPORTOVNÍ FUNKCE GPS SPORTTESTER - v reálném čase poskytují informace o čase, stopkách, tempu, spálených kaloriích, rychlosti, srdečním tepu, nadmořské výšce a dalších veličinách. Hodinky jsou schopné vyhodnotit jak outdoorové, tak i vybrané indoorové aktivity. POKROČILÝ TRÉNINK - v případě propojení s HRM-Run™ snímačem srdečního tepu je fénix3 schopen vyhodnotit pokročilá tréninková data, jako je doporučená doba odpočinku, test regenerace během prvních 10 minut zátěže, odhad závodních výsledků nebo odhad hodnoty VO2Max. 2. GENERACE RUNNING DYNAMICS - chcete znát čas kontaktu nohy se zemí, výšku odrazu, délku kroku, vyvážení kontaktu se zemí levé/pravé nohy a řadu dalších běžeckých parametrů? S novými běžeckými funkcemi hodinek fénix3 je to hračka. VIRTUÁLNÍ TRÉNINKOVÝ PARTNER® - tréninkový nástroj Virtual Partner umožňuje nastavit plánovaný čas, vzdálenost, tempo/rychlost a soutěžit na trati proti virtuálnímu partnerovi, který se zobrazí na displeji a pohybuje se konstantní nastavenou rychlostí/tempem. INDOOR TRÉNINK/LYŽAŘSKÉ A SNOWBOARDOVÉ/PLAVECKÉ/GOLFOVÉ
Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Další z kategorie "Chytré hodinky"

Strana: 1                  1/16

Odběr novinek
Editace, odhlášení
Kresby na zakázku portrét umění uhel
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek
Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2018 Nákupní dům, s.r.o.