Epson WorkForce DS-780N

Hmotnost: 4,8 kg
Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 88_EPS197527
Dostupnost: Na dotaz
Cena bez DPH: 16 355,-
Cena s DPH: 19 790,-
Koupit (ks):
 
Úvěrová kalkulačka
Epson WorkForce DS-780N
Parametry
Automatický podavač dokumentů Ano
Formát A4
Hmotnost pro dopravu 4.8 kg
Optické rozlišení skeneru (dpi) 600 x 600
Rozhraní USB 3.0 a LAN
Stav produktu Nový
Typ skeneru Průtahový
Záruka pro firmu (měsíců) 24
Záruka pro firmu (měsíců) 24
Záruka pro spotřebitele (měsíců) 24
Záruka pro spotřebitele (měsíců) 24
  • Popis
  • Související soubory
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt

Popis

Epson WorkForce DS-780N

Inteligentní a bezpečný kancelářský skener se zabudovaným připojením k síti a inteligentními funkcemi pro rychlé velkoobjemové skenování a cirkulaci inkoustu.


Dokonalé řešení skenování pro zaneprázdněné pracovní skupiny

Zabezpečený a inteligentní model DS-780N je kompaktní síťový skener, který urychluje pracovní postupy tím, že umožňuje uživatelům rychle skenovat a sdílet dokumenty v síti.


S automatickým podavačem dokumentů s vysokou kapacitou 100 listů a vysokou rychlostí barevného skenování 45 str./min / 90 obr./min v rozlišení 300dpi je možné okamžité sdílení a uchování naskenovaných souborů. Model DS-780N poskytuje uživatelům kontrolu nad kriticky důležitými informacemi a umožňuje vylepšovat pracovní postupy a zvyšovat efektivitu provozu a procesů.


Zabezpečené zpracování dokumentů a efektivní správa dat

Model DS-780N nabízí plnohodnotné síťové funkce při instalaci na více místech a je určen především pro zaneprázdněné pracovní skupiny, které potřebují efektivně skenovat a sdílet dokumenty.


Pomocí modulu Authentication Edition pro server Document Capture Pro mohou správci IT centrálně spravovat různé úlohy, jako jsou profily úloh skenování nebo přístupová práva uživatelů. Tyto úlohy je pak možné různými způsoby zpřístupnit na dotykové obrazovce zařízení, například zadáním ID uživatele a hesla, pomocí služby LDAP Active Directory, přihlášením pomocí identifikační karty a zadáním kódu PIN. Takto je zajištěno zpřístupnění správných úloh správným uživatelům.


Interaktivní dotyková obrazovka

Interaktivní ovládací panel s dotykovou obrazovkou zjednodušuje používání skeneru DS-780N, takže není nutné školení, a umožňuje okamžitě a přehledně připravit správné úlohy pro správné uživatele. Zámek ovládacího panelu brání lokální změně úkolů.


Inovativní inteligentní funkce zjednodušující velkoobjemové skenování

Software pro vylepšení obrazu od společnosti Epson umožňuje jednoduše upravit obrazy během skenování pomocí funkce narovnání a automatického otočení. Pokročilé funkce, jako jsou rozpoznávání čárových kódů a optické rozpoznávání znaků (OCR) po zónách, umožňují rychle rozdělit dokumenty a snadno pojmenovat soubory.


Dynamické a spolehlivé podávání dokumentů

Inteligentní funkce, jako je systém válce s aktivním oddělováním, pomáhají předcházet podání dvou listů, které způsobuje časové ztráty. S pomocí zabudovaných senzorů a v důsledku možnosti ručně zadat délku papíru je každý list papíru naskenován přesně a v nejvyšší kvalitě.


Systém aktivního podávání využívá inovativní zásobník papíru, který usnadňuje skenování stránek. Snížení tření mezi zásobníkem a stránkou, která má být skenována, umožňuje snazší průchod médií zařízením a současně minimalizuje chyby podávání.


Přeskočení detekce podání dvou listů umožňuje stisknutím jediného tlačítka naskenovat bez rizika problematická média (například obálky nebo dokumenty s nalepovacími poznámkami).


Pomalý režim

První pomalý režim v odvětví snižuje rychlost válce, což znamená, že choulostivá média, jako jsou pomačkané nebo křehké dokumenty, jsou zpracována šetrně a aniž by se zvýšila velikost souboru.


Režim automatického skenování

Automatický režim skenování se spustí okamžitě po vložení listu papíru do skeneru. Řídí současně fyzické i digitální procesy a umožňuje zpracování velkého počtu dokumentů ve zvladatelných množstvích.


Režim dlouhého dokumentu

Skenování širokého rozsahu médií s délkou až 6 096 mm.


Pokročilé skenování Epson

Pro náročné požadavky na skenování a prostředí s velkými objemy dokumentů nabízí společnost Epson dvojkrokový proces skenování, který zaznamená a roztřídí dokumenty během vteřin díky pokročilým, předem definovaným parametrům, které si sami nastavíte. Ovladače TWAIN, ISIS a WIA nebo další softwarové doplňky umožňují bezproblémovou integraci do preferovaných systémů správy dokumentů, systémů řízení pracovních postupů a cloudových služeb.Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Další z kategorie "A4"

Strana: 1      1/4

Odběr novinek
Editace, odhlášení
Kresby na zakázku portrét umění uhel
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek
Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2018 Nákupní dům, s.r.o.