Western Digital Blue Mobile SSHD 1TB

Hmotnost: 2 kg
Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 88_WDC411508
Dostupnost: Na dotaz
Cena bez DPH: 2 110,-
Cena s DPH: 2 553,-
Koupit (ks):
 
Úvěrová kalkulačka
Parametry
Formát 2,5"
HomeCredit - nulové navýšení Ano
Kapacita (GB) 1008
Kategorie produktu Interní 2.5" HDD
  • Popis
  • Související soubory
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt

Popis

Disky WD Blue SSHD (Solid State Hybrid Drive) spojují v jednom zařízení velkorysý objem technologie SSD flash NAND a obrovskou kapacitu úložiště HDD. Inženýři společnosti WD spojili to nejlepší z technologií SSD a HDD a vytvořili hybridní disk, který dokáže zvýšit celkový výkon systému – výsledkem je oproti tradičním pevným diskům rychlejší spuštění systému, rychlejší načítání aplikací a kratší doba odezvy.


Disk WD Blue SSHD přináší vysoce výkonnou technologii SSD flash NAND do světa disků s obrovskou kapacitou úložiště tradičně vybavených úložištěm HDD. Spojení obou technologií představuje vylepšení výpočetního prostředí. Disk WD Blue SSHD je optimalizované hybridní řešení, které v jednom zařízení spojuje výkon technologie SSD s obrovskou kapacitou úložiště HDD.


Podle vyjádření PCMark Vantage* jsou disky WD Blue SSHD díky optimálnímu objemu integrované technologie SSD flash NAND čtyřikrát až pětkrát rychlejší než tradiční disky HDD s rychlostí 5 400 ot./min.


Pomocí pokročilé sady algoritmů sledují disky WD Blue SSHD údaje o využití dat SSHD a nastavují vyšší prioritu pro často používaná data, která za účelem rychlejší dostupnosti ukládá v části disku s technologií SSD.


Jak se v průběhu času mění skladba aplikací a příkazových požadavků, přizpůsobuje se jim, učí se a nastavení priorit optimalizuje. Tyto pokročilé algoritmy jsou uložené ve firmwaru SSHD a umožňují tak disku rozhodovat inteligentně o tom, která data v paměti flash NAND uložit, a to bez zásahu ze strany hostitele nebo příslušných ovladačů úložného zařízení.


Spojením výkonu technologie SSD s obrovskou kapacitou pevného disku se společnosti WD podařilo vytvořit inteligentní hybridní disk, který nabízí skutečně to nejlepší z obou technologií.


Uživatelé, pro které je důležitý výkon, jako jsou digitální umělci, fotografové nebo hráči her, uvítají při zpracovávání svých obrovských grafických nebo multimediálních souborů extrémně rychlé čtení a zápis disku WD Blue SSHD. Už nemusíte řešit problém s omezenou kapacitou úložiště u samostatného disku SSD; disk WD Blue SSHD svou kapacitou pojme celé vaše digitální portfolio a přitom budete moct za rozumnou cenu využít výjimečnou rychlost technologie SSD.


Disk WD Blue SSHD je vybavený technologií flash NAND, která má optimální velikost, aby zajistila rychlost a výkon technologie SSD, a zároveň představuje velkokapacitní úložiště, čímž výrazně snižuje cenu za úložiště (USD/GB) v porovnání s vyššími náklady a menší kapacitou u samostatných disků SSD.


Hybridní disk WD Blue SSHD je samostatný disk v provedení tradičního disku HDD, který se instaluje stejně snadno jako jakýkoli tradiční pevný disk – nevyžadují se žádné speciální ovladače ani není potřeba nic stahovat. Disky WD Blue SSHD jsou kompatibilní s nejobvyklejšími konfiguracemi počítačů, včetně počítačů PC a Mac.


Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :

Další z kategorie "2.5" HDD"

Strana: 1       1/5

Odběr novinek
Editace, odhlášení
Radek Zdražil Kresby na zakázku
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek
Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2014 Nákupní dům, s.r.o.