TP-Link TL-SL3428

Hmotnost: 0,4 kg
Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 88_TPL425235
Dostupnost: Na dotaz
Cena bez DPH: 4 551,-
Cena s DPH: 5 507,-
Koupit (ks):
 
Úvěrová kalkulačka
Parametry
HomeCredit - nulové navýšení Ano
  • Popis
  • Související soubory
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt

Popis

TP-link – ideální řešení pro Vaši bezdrátovou síť


Hardwarové funkce:
- Standardy a protokoly: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3ad, 802.3x, 802.1d, 802.1s, 802.1w, 802.1q, 802.1p, 802.1x, SNMP
- Rozhraní: 24x 10/100Mbit/s porty RJ45 s automatickým vyjednáváním RJ45 (Auto MDI/MDIX) / 2x 10/100/1000Mbit/ porty RJ45 s automatickým vyjednáváním (Auto MDI/MDIX) / 2 gigabitové porty SFP / 1 konzolový port (RS232 DB9 samec)
- Síťová media: 10BASE-T: Kabel UTP kategorie 3, 4, 5 (max. 100 m) / EIA/TIA-568 100 ? STP (max. 100 m) / 100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kategorie 5, 5e (max. 100 m) / EIA/TIA-568 100 ? STP (max. 100 m) / 1000BASE-X: MMF, SMF
- Fan Quantity: Fanless
- Rozměry (š x h x v): 440 x 220 x 44 mm
- Napájení: 100~240VAC, 50/60Hz

Výkon:
- Šířka pásma / Základní deska: 12.4Gbps
- Tabulka MAC adres: 8k
- Rychlost předávání paketů: 9.5Mpps
- Jumbo rámec: 10240 Bytes

Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :

Další z kategorie "Switche"

Strana: 1              1/12

Odběr novinek
Editace, odhlášení
Radek Zdražil Kresby na zakázku
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek
Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2014 Nákupní dům, s.r.o.