TP-Link TL-SG3210

Hmotnost: 0,4 kg
Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 88_TPL425230
Dostupnost: Na dotaz
Cena bez DPH: 2 976,-
Cena s DPH: 3 601,-
Koupit (ks):
 
Úvěrová kalkulačka
Parametry
HomeCredit - nulové navýšení Ano
  • Popis
  • Související soubory
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt

Popis

TP-link – ideální řešení pro Vaši bezdrátovou síť


Rozhraní:
- 8x LAN 10/100/1 000 Mbit/s (RJ45) (automatické vyjednávání/Auto MDI/MDIX)
- 2x slot SFP 1 000 Mbit/s
- 1x konzolový port Síťová media:
- 10BASE-T: kabel UTP kategorie 3, 4, 5 (max. 100 m)
- 100BASE-TX/1000Base-T: kabel UTP kategorie 5, 5e, 6 nebo vyšší (max. 100 m)
- 1000BASE-X: MMF, SMF Výkon:
- Šířka pásma: 20 Gbit/s
- Tabulka MAC adres: 8 000
- Vyrovnávací paměť paketů: 512 KB
- Rychlost předávání paketů: 1,49 Mp/s
- Jumbo rámec: 10 240 bajtů Kvalita služeb:
- Podpora priority 802.1p CoS/DSCP
- Podpora 4 prioritních front
- Harmonogram front: SP, WRR, SP+WRR
- Omezení rychlosti na základě portu/toku
- Hlasová síť VLAN Funkce L2:
- IGMP Snooping V1/V2/V3
- 802.3ad LACP (až 8 agregačních skupin obsahujících 8 portů na skupinu)
- Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
- Izolace portů
- Filtrování/ochrana BPDU
- Ochrana TC/Root
- Detekce smyček
- Řízení toku 802.3x VLAN:
- Podpora IEEE802.1Q se 4 000 skupin VLAN a 4 000 VID
- VLAN na základě portů/MAC/protokolu
- GARP/GVRP
- Konfigurace správy VLAN Seznam řízení přístupu:
- Filtrování balíčků L2–L4 na základě zdrojové a cílové MAC adresy, IP adresy, portů TCP/UDP, 802.1p, DSCP, protokolu a ID sítě VLAN;
- Na základě časového rozsahu Zabezpečení:
- Vazba na IP-MAC-Port-VID
- Ověřování na základě portu/MAC IEEE 802.1X, Radius, Guest VLAN
- Obrana proti útokům DoS
- Dynamická kontrola ARP (DAI)
- SSH v1/v2
- SSL v2/v3/TLSv1
- Zabezpečení portů
- Kontrola všesměrového vysílání (vysílání, Multicast, neznámé jednosměrové vysílání Unicast) Správa:
- Webová správa přes GUI a CLI
- SNMP v1/v2c/v3, kompatibilní s veřejnými MIB a privátními TP-LINK MIB
- RMON (1, 2, 3, 9 skupin)
- Klient DHCP/BOOTP, DHCP Snooping, DHCP Option82
- Monitorování CPU
- Zrcadlení portů
- Časové nastavení: SNTP
- Integrovaná funkce NDP/NTDP
- Upgrade firmwaru: TFTP a Web
- Diagnostika systému: VCT
- SYSLOG a veřejný MIBS Bezpečnost a emise:
- CE, FCC Obsah balení:
- Přepínač
- Napájecí šňůra
- Příručka pro rychlou instalaci
- Zdrojové CD
- Sada pro montáž do racku
- Pryžový podstavec Provozní prostředí:
- Provozní teplota: 0–40°C;
- Neprovozní teplota: -40–70°C
- Provozní vlhkost: 10–90% nekondenzující
- Neprovozní vlhkost: 5–90% nekondenzující Rozměry:
- 294 x 180 x 44 mm

Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :

Další z kategorie "Switche"

Strana: 1              1/12

Odběr novinek
Editace, odhlášení
Radek Zdražil Kresby na zakázku
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek
Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2014 Nákupní dům, s.r.o.