TP-Link T1600G-28TS(TL-SG2424)

Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 88_TPL425498
Dostupnost: Na dotaz
Cena bez DPH: 3 996,-
Cena s DPH: 4 835,-
Koupit (ks):
 
Úvěrová kalkulačka
Parametry
HomeCredit - nulové navýšení Ano
  • Popis
  • Související soubory
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt

Popis

24portový gigabitový inteligentní switch s 4 Combo SFP sloty TL-SG2424



Gigabitová ethernetová připojení na všech portech poskytují vysokou rychlost pro přenos dat

Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, zabezpečení portů, funkce Storm control pomáhá zabezpečit oblast LAN

Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping optimalizují výkon hlasových a video aplikací

Řízené režimy WEB/CLI, SNMP a RMON poskytují bohaté možnosti správy



Obsah balení



Power Cord

Installation Guide

Resource CD

Rackmount Kit

Rubber Feet



HARDWARE FEATURES

Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,

IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,

IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p

Interface 24 10 / 100 / 1000Mbps RJ45 Ports

(Auto Negotiation / Auto MDI / MDIX)

4 Combo 100 / 1000Mbps SFP Slots

Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)

100BASE-TX / 1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable

(maximum 100m)

100BASE-FX:MMF,SMF

1000BASE-X: MMF, SMF

Fan Quantity Fanless

Power Supply 100~240VAC, 50 / 60Hz

Dimensions (W X D X H) 17.3*7.1*1.7 in. (440*180*44 mm)

Power Consumption Maximum: 22.3W (220V / 50Hz)



PERFORMANCE



Bandwidth / Backplane 48Gbps

Packet Forwarding Rate 35.7Mpps

MAC Address Table 8k

Jumbo Frame 10240 Bytes



SOFTWARE FEATURES



Quality of Service Support 802.1p CoS / DSCP priority

Support 4 priority queues

Queue scheduling: SP, WRR, SP + WRR

Port / Flow-based Rate Limiting

Voice VLAN

L2 Features IGMP Snooping V1 / V2 / V3

802.3ad LACP(Up to 6 aggregation groups,

containing 4 ports per group)

Spanning Tree STP / RSTP / MSTP

BPDU Filtering / Guard

TC / Root Protect

Loop back detection

802.3x Flow Control

VLAN Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)

Access Control List L2?L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP / UDP ports

Security SSH v1 / v2

SSL v2 / v3 / TLSv1

Port Security

Broadcast / Multicast / Unknown-unicast Storm Control

Management Web-based GUI and CLI management

SNMP v1 / v2c / v3,compatible with public MIBs and

TP-LINK private MIBs

RMON (1, 2, 3, 9 groups)

CPU Monitoring

Port Mirroring

Firmware Upgrade: TFTP & Web

System Diagnose: VCT

SYSLOG & Public MIBS

Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :

Další z kategorie "Switche"

Strana: 1              1/12

Odběr novinek
Editace, odhlášení
Radek Zdražil Kresby na zakázku
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek
Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2014 Nákupní dům, s.r.o.