TP-LINK MC112CS 100 Mbps WDM media konvertor Eth/Optika (single-mode)

Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 88_TPL425387
Dostupnost: Na dotaz
Cena bez DPH: 994,-
Cena s DPH: 1 203,-
Koupit (ks):
Parametry
HomeCredit - nulové navýšení Ano
  • Popis
  • Související soubory
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt

Popis

TP-link – ideální řešení pro Vaši bezdrátovou síť


Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.
WDM Singlemode Konvertor - konvertor s obousměrným přenosem dat po jednom optickém vlákně. Obousměrného přenosu je dosaženo použitím dvou vlnových délek, jedné pro vysílání a druhé pro příjem. Odpadá tak potřeba vedení samostatného vlákna pro každý směr přenosu.

Přenosová rychlost (Mbps): 10/100 Mbps Normy: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u Napájení (V): 9 V/ 0,8 A Provozní teplota (°C): 0 - 50 °C Rozměry (mm): 94.5 x 73 x 27 mm Ostatní: disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX Hmotnost (kg): 0,34 kg LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů Vlnová délka (nm): TX: 1310 nm, RX: 1550 nm Max. délka spoje (km): single-mode 20/40/60 km Optický kabel: 9/125 Konektor SC, RJ45 Přenášené signály: TxD a RxD

Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :

Další z kategorie "Access Point (AP)"

Strana: 1         1/7

TP-Link TL-WA701ND 676,-

TP-Link TL-WA901ND 1 191,-

TP-Link TL-WA801ND 666,-

TP-Link TL-WA830RE -... 899,-

TP-Link M5350 1 800,-

TP-Link TL-WA850RE 541,-


Odběr novinek
Editace, odhlášení
Radek Zdražil Kresby na zakázku
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek
Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2014 Nákupní dům, s.r.o.