TP-Link L3 M

Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 88_TPL425437
Dostupnost: Na dotaz
Cena bez DPH: 43 334,-
Cena s DPH: 52 434,-
Koupit (ks):
 
Úvěrová kalkulačka
Parametry
HomeCredit - nulové navýšení Ano
  • Popis
  • Související soubory
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt

Popis

TP-LINK T3700G-28TQ je L3 switch určený k výstavbě vysoce dostupné, škálovatelné a robustní síti. Přepínač je vybaven 24x Gigabit LAN porty, 4x combo Gigabit SFP a až 4x 10Gb SFP sloty. Switch podporuje velmi bohaté nastavení routování v 3.síťové vrstvě jako např.: RIP a OSPF. A co víc, tento switch podporuje stohování a redundanci napájecí části.


Tabulka parametrů:



  • Standardy a protokoly: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

  • Rozhraní: 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)

  • 4 combo gigabit SFP Slots Up to 4 10G SFP+ Slots (2 fixed and 2 optional 10G SFP+ Slots)

  • 1 Console Port

  • Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100 m)

  • 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100 m)

  • 100BASE-FX: MMF, SMF

  • 1000BASE-X: MMF, SMF

  • 10GBASE-LR

  • 10GBASE-SR

  • Rozměry (W X D X H): 44033044 mm

  • Chlazení: 4x větrák

  • Napájení :100~240VAC, 50/60Hz


Ostratní:



  • Certifikace: CE, FCC

  • Obsah balení: switch, napájecí kabel, instalační medium, držák pro 19" rozvaděč,

  • Systémové požadavky: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.

  • Provozní teplota: : 0° až 40°C

  • Skladovací teplota: -40° až 70°C


Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :

Další z kategorie "Switche"

Strana: 1              1/12

Odběr novinek
Editace, odhlášení
Radek Zdražil Kresby na zakázku
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek
Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2014 Nákupní dům, s.r.o.