Synology DS416play DiskStation

Hmotnost: 2 kg
Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 88_SYN000194
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 9 008,-
Cena s DPH: 10 900,-
Koupit (ks):
 
Úvěrová kalkulačka
Parametry
HomeCredit - nulové navýšení Ano
  • Popis
  • Související soubory
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt

Popis

Nabízíme nové možnosti využití pro domácí uživatele i šikovné profesionály


Čtyřšachtový NAS server osazený 1,6 GHz dvoujádrovým procesorem s přetaktováním frekvence až na 2,48 GHz je vysoce výkonný úložný a aplikační server určený pro domácí uživatele i šikovné profesionály, kteří potřebují mít uloženy na jednom místě i ty největší sbírky fotografií a videí.


Převzorkování videa 4K, sledování videa na všech zařízeních


DS416play zvládá jednokanálové 4K Ultra HD nebo tříkanálové 1080p full HD převzorkování videa za chodu, což uživatelům umožňuje snadno převádět mediální soubory do formátu potřebného pro přehrávání na různých zařízeních. DS416play podporuje širší škálu formátů souborů a uživatelům tak usnadňuje přehrávání oblíbených filmů z jejich NAS na Apple TV, DLNA zařízeních, mobilních zařízeních a počítačích.


Díky velmi vysokému výkonu dosáhnete lepších výsledků


DS416play je vybaven dvoujádrovým procesorem a šifrovacím systémem AES-NI, díky čemuž dosahuje lepšího výkonu a rychlosti přes 225 MB/s pro čtení a 186 MB/s pro zápis, zatímco u šifrovaného přenosu se zvýšila na 224 MB/s pro čtení a 142 MB/s pro zápis.1 Duální Gigabit LAN podporuje funkci Failover, která zajišťuje nepřetržitost služeb během výměny hardwaru nebo při jiných neočekávaných situacích.


Chraňte svoje vzácné chvíle díky velké úložné kapacitě


Vysoká kapacita DS416play s podporou až 32 TB hrubé kapacity je ideálním místem pro zálohování rozsáhlých sbírek fotografií a videí ve vysokém rozlišení – svoje nenahraditelné vzpomínky tak můžete uchovávat na jednom bezpečném místě.


Vítězný operační systém – DiskStation Manager


Synology DiskStation Manager (DSM) je elegantní prohlížečový operační systém používaný na všech zařízeních DiskStation a RackStation, což vám usnadní správu vašeho Synology NAS serveru. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní je v DSM přístup k vašim datům a jejich sdílení lepší a jednodušší. Centrum balíčků Synology vám umožní stahovat a instalovat užitečné přídavné balíčky šité na míru jednotlivcům i firmám, což učiní váš život zábavnější a práci produktivnější.


Vaše nejlepší centrum souborů


File Station je rychlý a bezpečný nástroj pro sdílení a správu vašich souborů uložených na DS416play. Svoje data nahrajete ze svého Mac nebo PC pouhým přetáhnutím. Rozšířené filtry umožňují snadné vyhledávání dokumentů, fotografií nebo videí. Vestavěný FTP nebo e-mailový klient v DS416play vám umožní snadno třídit a sdílet soubory pomocí pokročilé webové aplikace. Soubory a složky můžete s ostatními sdílet i pouhým odesláním odkazu. Soubory jsou dostupné na mobilních zařízeních pomocí doprovodné mobilní aplikace DS file. HTTPS, SSL/TLS šifrování a datum vypršení platnosti odkazu pak zajišťují, že sdílení souborů přes internet je zcela bezpečné.


Kdykoli dostupné soubory díky službě cloud


DS416play vám přináší kompletní cloud službu. Cloud Station vám umožní synchronizovat soubory mezi zařízeními DiskStation a vícero zařízeními včetně Windows PC, Mac, Linux, iOS, Android a dále též mobilními zařízeními Windows, přičemž obousměrná synchronizace umožňuje synchronizaci mezi různými zařízeními DiskStation.


Díky Cloud Sync můžete svoje zařízení DiskStation synchronizovat i s Amazon Cloud Drive, Google Drive, Microsoft OneDrive, Dropbox, Box, Baidu Cloud a dalšími – vytvoříte si vlastní hybridní cloud pro flexibilnější ukládání a prevenci ztráty dat.


Přehrávání obsahu na vaši televizi


DS416play je velmi kompatibilní s ostatními zařízeními, umožňuje vám spravovat a využívat digitální obsah s zařízeními, která již vlastníte: počítače, mobilní zařízení, televize, DLNA zařízení a stereozařízení. Synology nabízí nejnovější podporu pro televizní přehrávání včetně Samsung TV, Roku přehrávače, Apple TV a Google Chromecast, takže digitální obsah uložený na DS416play můžete snadno přehrávat na své širokoúhlé televizi.


Ekologicky šetrný NAS server


Všechny Synology NAS servery jsou navrženy s ohledem na úsporu energie. DS416play spotřebová pouze 12.5W při hibernaci HDD a 29W při přístupu. Podpora funkce Probuzení přes LAN/WAN a plánované zapnutí a vypnutí ještě více snižují spotřebu energie a provozní náklady. Společnost Synology si uvědomuje svoji globální zodpovědnost a všechny její produkty jsou vyrobeny z RoHS kompatibilních částí a jsou zabaleny do recyklovatelných obalů.


Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :

Další z kategorie "Bez disku"

Strana: 1               1/13

Odběr novinek
Editace, odhlášení
Kresby na zakázku portrét umění uhel
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek
Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2014 Nákupní dům, s.r.o.