Pocketbook 840 Inkpad 2 šedá

Hmotnost: 0,5 kg
Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 88_KID000127
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 4 105,-
Cena s DPH: 4 967,-
Koupit (ks):
 
Úvěrová kalkulačka
  • Popis
  • Související soubory
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt

Popis

Od svého predchudce, PocketBook InkPad 2, zdedila klícové funkce a charakteristiky, kterých si cení uživatelé v 35 zemích. Zároven se tato nová e-ctecka muže pochlubit nekolika výraznými vylepšeními. K nejduležitejším patrí vylepšené optické vlastnosti displeje, aktualizovaný design, ergonomická tlacítka pro mechanické procházení stránek a lehký kryt.

Stejne jako první PocketBook InkPad je e-ctecka vybavena osmipalcovým diagonálním multidotykovým displejem E Ink Perl s nejvetším rozlišením mezi zarízeními E Ink na trhu - HD Plus (1600 x 1200 pixelu). D9ky nové konstrukci displeje poskytuje PocketBook InkPad 2 v porovnání s predchudcem ješte vyšší kontrast. Displej e-ctecky "velikosti knihy" je obzvlášte vhodný ke ctení obchodních knih s ilustracemi a vzdelávací literatury, periodik a dokumentu. Zarízení PocketBook InkPad 2 je nenahraditelné doma i v kancelári, v rámci aktivního osobnostního rozvoje a velmi pohodlného ctení.

Dalším charakteristickým prvkem dynastie InkPad je LED osvícení displeje. Výkonné LED osvetlení rozprostírá svetlo rovnomerne po celém displeji, což zajištuje nejvyšší možné pohodlí pro oci pri ctení v libovolných svetelných podmínkách.
Uživatelé ocení nový design a perfektní ergonomii zarízení. Díky hmotnosti pouhých 305 gramu je PocketBook InkPad 2 lehcí než vetšina analogových zarízení. Tlacítka pro pohodlné mechanické procházení stránek jsou umístena na celním panelu. Díky funkci zmeny orientace displeje lze podle toho, v jaké ruce se vám zarízení lépe a pohodlneji drží, e-ctecku pretácet tak, aby panel s tlacítky byl na levé, nebo na pravé strane. Zadní panel s úpravou "soft touch" zamezuje klouzání prstu a je príjemný na pohmat.
Výkonný 1GHz procesor a 512 MB pameti RAM umožnují rychlé reakce a stabilní funkci libovolné aplikace. 4 GB interní pameti (až 32 GB) umožnují shromáždit skutecnou kapesní knihovnu s obsahem více než 2 000 knih. S baterií s obrovskou kapacitou 2 500 mAh mužete císt až mesíc bez nutnosti dobíjení. A nakonec - PocketBook InkPad 2 podporuje 18 formátu textu a 4 formáty obrázku bez nutnosti prevodu.
E-ctecka nabízí mnoho dalších možností. Funkci prevodu textu na rec a podpora formátu MP3 umožnují poslech oblíbených knih a hudby. Predinstalované slovníky ABBYY Lingvo jsou takrka nenahraditelné pri ctení literatury v cizích jazycích. Vestavená Wi-Fi a služby Dropbox, Send-to-PocketBook a PocketBook Sync umožnují rychlý a snadný prenos libovolného e-obsahu do zarízení bez nutnosti pripojení k PC.

PocketBook InkPad 2 - více kontrastu, více pohodlí!
Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :

Další z kategorie "Čtečky knih"

Strana: 1     1/3

Odběr novinek
Editace, odhlášení
Kresby na zakázku portrét umění uhel
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek
Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2014 Nákupní dům, s.r.o.