Perfect Fit In Form 750g

Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 93_57300067
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 144,-
Cena s DPH: 166,-
Koupit (ks):
  • Popis
  • Související soubory
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt

Popis

Každá kočka je mistrem v obstarávání jídla. Bohužel nejde vždy jen o myši. Každá kočka je mistrem v obstarávání jídla. Bohužel nejde vždy jen o myši. Jako žádné jiné domácí zvíře dovede kočka svého majitele přesvědčit, aby jí dal nějakou tu laskominu, ať už svým smutným mňoukáním, láskyplným otíráním se o nohu, nebo vyčítavým pohledem přímo z očí do očí. Většinou tak kočka dostane to, co chce. Na štěstí si však většina mlsounů dovede bez problémů udržet svou zdravou váhu. Existují však kočky, které jsou k nadváze náchylné.
Základními příčinami ukládání nadměrného tuku jsou nedostatek pohybu a příliš vydatná nebo energeticky nesprávně vyvážená strava. Riziko nadváhy je podstatně větší u kocourů než u koček, a zejména pak u starších zvířat, která nevycházejí ven a jsou méně aktivní. Nadváha se často objevuje u kastrovaných kocourů a u koček po sterilizaci.
Nadváha není jen estetickým nedostatkem, ale představuje zejména vážný zdravotní problém, jelikož tuková tkáň se ukládá jak pod kůží, tak i na vnitřních orgánech, např. na srdci nebo na ledvinách. To zvyšuje riziko vzniku závažných chorob, jako jsou cukrovka, srdeční vady, problémy s oběhovou soustavou či močovým ústrojím, degenerace kloubů a páteře, a dokonce riziko nádorových onemocnění. Nadváha má také za následek snížení obranyschopnosti a vyšší citlivost vůči nakažlivým chorobám. Takový tlouštík může mít navíc problémy při pohybu a odtud pramení vyšší riziko úrazů. Tuk rovněž brání ve správné péči o kožíšek, což může vést k chorobám srsti a kůže.
Všem těmto problémům můžeme zabránit tím, že budeme dbát o správnou stravu našeho miláčka. K udržení optimální hmotnosti slouží zajištění energetické rovnováhy na stálé úrovni rovnající se nule. To znamená, že množství energie, kterou kočka potřebuje, se musí rovnat množství energie, kterou jí poskytneme v rámci každodenní dávky jídla. Je tak na místě částečně omezit množství jídla, a především jeho energetickou hodnotu, čili podávat lehce stravitelnou stravu, řádně vyváženou, která zvířeti dodá všechny nutné složky potravy.
Obsahuje o 30 % méně tuku oproti jiným variantám Perfect Fit™ pro dospělé kočky, se záměrem zabezpečení optimální hmotnosti kočky.
Obsahuje L-karnitin, který pomáhá mobilizovat tukové zásoby.
Obsahuje lutein a taurin, které posilují srdce.
Obsahuje směs prebiotik (řepnou dřeň a čekanku), která napomáhají činnosti trávicího traktu a zajišťují zdravý metabolizmus.
Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :

Odběr novinek
Editace, odhlášení
Kresby na zakázku portrét umění uhel
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek
Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2014 Nákupní dům, s.r.o.