PC Total War: Rome 2 - Spartan Edition

Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 88_GPC005450
Dostupnost: Na dotaz
Cena bez DPH: 412,-
Cena s DPH: 499,-
Koupit (ks):
Parametry
Jazyk České titulky
Typ softwarového produktu Retail balení
  • Popis
  • Související soubory
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt

Popis

Spartan Edition je kusově omezená speciální edice hry Total War: ROME II, jež je oslavou proslulých legendárních bojovníků, kteří svými nedostižnými vojenskými zkušenostmi utvářeli způsob vedení boje v celém starověku.

Díky množství obsahu ze ságy ROME II budou mít hráči možnost seznámit se s tím nejlepším ze světa starého Řecka a Říma. Připravte se na tisíce hodin náročného dobývání známého světa, které na vás čeká v rozsáhlé základní hře, dvou výpravných dodatečných taženích a bohatém bonusovém obsahu s dalšími hratelnými frakcemi a zuřivými elitními válečníky.
Díky jedinečné kombinaci obrovských bitev v reálném čase a tahovému pojetí strategické mapy ztvárňuje Total War ozbrojené konflikty i budování říše v nepřekonatelném měřítku s dech beroucím smyslem pro detail.

Kompilace Total War: ROME II - Spartan Edition obsahuje následující položky:

•Total War: ROME II
Cenami ověnčená série Total War se vrací do Říma a zvyšuje laťku kvality zpracování celému žánru strategií. Staňte v čele prví světové supervelmoci a velte mohutné vojenské mašinérii starověkého světa. Pokořte své protivníky vojensky, ekonomicky i politicky. Váš vzestup k moci vyvolá obdiv i závist, a to i od vašich nejbližších spojenců.

•Císař Augustus - balík s kampaní
Děj balíku s kampaní Císař Augustus je zasazen do roku 42 před n.l., kdy během chaotických dozvuků po zákeřné vraždě Césara mohou hráči sledovat propuknutí jedné z nejkrvavějších občanských válek všech dob. Republika se nerozpadla, ale její duše je rozdělena mezi tři velké muže, členy druhého Triumvirátu, kteří drží budoucnost Říma ve svých rukou.
Tento výpravný datadisk se může svým rozsahem a měřítkem směle rovnat s velkou kampaní ze základní hry ROME II.

•Hněv Sparty - balík s kampaní
Píše se rok 432 př. n. l. a řeckými městskými státy se šíří nepokoje. Na shromáždění Peloponéské ligy se vzkvétajícím Athénám podařilo získat do té doby nezávislá území Sparty, Korintu a Boiótijské ligy, čímž křehkou politickou rovnováhu přesunuly do bodu, ze kterého už není návratu.
V sázce je budoucnost samotného Řecka a v doutnajícím konfliktu nejde o nic menšího než o nadvládu nad helénským světem.
Peloponéské války, do nichž je toto akcí nabité rozšíření zasazeno, jsou nejstarším obdobím, které kdy bylo v sérii Total War ke spatření.

•Řecké státy - balík kultur
Balík kultur Řecké státy přidává do Total War: ROME II možnost hrát za diplomatické Athény, prohnaný Epirus nebo mocnou Spartu, přičemž tyto frakce lze využít jak v kampaních pro jednoho i více hráčů, tak ve vlastních bitvách a bitvách pro více hráčů. Každá z nich disponuje vlastní škálou různých speciálních taktik, pomocí nichž se budou snažit dosáhnout vítězství na vojenském či kulturním poli, a smrtícími elitními jednotkami, kterými rozpráší své nepřátele na bojišti.

Řecké státy mají mnoho společných úkolů, filozofií a všeobecných diplomatických cílů. Jsou však charakteristické svou až zuřivě udržovanou nezávislostí a lze u nich najít výrazné rozdíly v tom, jak přistupují k řešení různých občanských i vojenských otázek, čímž se často dostávají do konfliktu s okolním světem či mezi sebou navzájem.

•Martovy dcery - balík jednotek
Athéna, Bellona, Andraste, Mars: ať již udatné bojovnice zasvětily své životy kterémukoliv z těchto bohů a bohyň, obdržely závazný příslib vítězství i tváří v tvář těm nejhrozivějším protivníkům. Ženské bojové jednotky se vyskytovaly v celém starověkém světě. Svou povinnost konaly nejen při obraně domovů, ale i při věhlasných dobyvatelských taženích.
Balík Martovy dcery, jenž obsahuje 7 nových elitních jednotek, obohacuje bitevní vřavu o rychlé výpady a smrtící kombinaci bojových stylů a dovedností. Těchto živoucích ztělesnění bohů války si každý zkušený generál nesmírně cení.

Více o hře Total War: ROME II
Kam až zajdete při budování větší slávy Říma? Okusíte hořkost zrady, nebo to budete vy, kdo své staré přátele zaprodá jako první? Budete bojovat za záchranu Republiky, nebo rozvinete síť intrik a pokusíte se usednout na císařský trůn, aniž byste se o moc dělili s kýmkoliv jiným?


Klíčové prvky:

? Pusťte se do dobývání celého známého světa v rozsáhlé otevřené tahové kampani (její součástí jsou i dodatečné kooperativní a soutěžní režimy pro 2 hráče). Pletichy, politika, intriky, vzpoury, vděčnost, čest, ambice, zrady. Od vašich rozhodnutí se bude odvíjet celý váš příběh.

? Budujte mohutné armády a veďte je na bojišti v reálném čase. Prokažte při ovládání desetitisíců mužů své taktické schopnosti a střetněte se s nepřáteli v epických bitvách na souši i na moři.

? Bojujte za větší slávu Říma v roli jednoho ze tří slavných rodů, nebo se ujměte velení některé z mnoha znepřátelených civilizací. Každá z nich nabízí odlišný herní zážitek. Čekají na vás stovky jedinečných jednotek - od obléhacích strojů přes těžkou jízdu až k opancéřovaným legionářům a barbarským berserkerům.

? Kochejte se pohledem na exotická starověká města, obří armády vykreslené do těch nejmenších detailů a dech beroucí bitvy. Při záběrech zblízka uvidíte své vojáky nadšeně se radovat z vítězství či křičet bolestí při střetu s nepřítelem. Díky nové taktické kameře si navíc snadno udržíte přehled o celkovém průběhu divoké řeže pod vámi a můžete dle toho měnit svou strategii.

? Hra nabízí nepřeberné množství prvků, které si můžete upravit dle vlastního uvážení. Herní systém i grafické zpracování jsou optimalizovány pro slabší i velmi výkonné počítače.
Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :

Další z kategorie "Strategie"

Strana: 1    1/2

Odběr novinek
Editace, odhlášení
Kresby na zakázku portrét umění uhel
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek
Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2014 Nákupní dům, s.r.o.