PC Guild Wars 2: Heart of Thorns

Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 88_GPC005495
Dostupnost: Na dotaz
Cena bez DPH: 826,-
Cena s DPH: 999,-
Koupit (ks):
Parametry
Jazyk Anglický
Typ licence Upgrade
Typ softwarového produktu Retail balení
  • Popis
  • Související soubory
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt

Popis

Základní hra Guildwars 2 je k dipsozici zdarma pro všechny hráče.

GUILD WARS 2: HEART OF THORNS™

Guild Wars 2: Heart of Thorns™ je prvním datadiskem pro kriticky úspěšné MMO Guild Wars 2. Tento přídavek je založen na stejné herní filosofii jako základní hra, ve které i cesta může být cíl. Guild Wars 2: Heart of Thorns pokračuje v tradici společnosti ArenaNet, která spočívá v popírání tradičních konvencí žánru MMO, a představuje online světy tak, jak by měly vypadat.

Užijte si přepracovaný systém postupu díky systému mistrovství. Guild Wars 2: Heart of Thorns představuje nový model pro vývoj postavy v pozdější fázi hry díky mistrovstvím. Prozkoumejte nové možnosti výcviku postav nad 80. úrovní a zdokonalte své schopnosti jako třeba závěsné létání v džungli, porážka těžce ozbrojeného Mordemu či budování nových sbírek, které vám zpřístupní legendární zbraně.

Zjistěte, co leží hluboko v Srdci Maguumy. Nová dobrodružství na vás čekají v džungli Heart of the Maguuma. Postavte se rostoucím hordám Mordremothových poskoků, objevte spojence z pradávných civilizací a bojujte s nepřáteli. Hráči budou čelit náročnému skupinovému obsahu a zkoumat nové otevřené mapy v džungli, ve kterých prožijí nové události a příběhy a vyzkouší své dovednosti v boji s novými bossy.

Srdce Maguumy

V džungli Maguuma na vás čeká nové dobrodružství. Postavte se sílícím hordám Mordremothových následovníků, objevujte spojence z dávných civilizací a bojujte s novými nepřáteli.
• Vyzkoušejte si nové výzvy pro skupiny.
• Prozkoumejte nové otevřené mapy v džungli.
• Ponořte se do víru nových událostí a herních příběhů.
• Otestujte své schopnosti v boji proti novým bossům.

DALŠÍ VLASTNOSTI:

Nové povolání: Revenant

Povolejte legendární moc, která vám pomůže přemoct nepřátele a rozpoutat chaos na bojišti. Nové povolání revenant vstoupí na bojiště v těžké zbroji a s nadpozemskou mocí Mlh.

Specializace

Rozvíjejte svou hratelnost. Díky specializacím povolání získáte přístup ke zbraním, které vaše povolání dříve nemělo k dispozici, a také nové rysy, schopnosti a jedinečné mechanismy – díky tomu všemu se vaše povolání promění v něco nového.

PvP: Nová herní režim Pevnost

Shromážděte zásoby a najímejte vojáky. Bojujte o nadvládu nad hrdiny. Ovládněte trebuchet a braňte svou pevnost. Ztečte nepřátelské hradby a porazte pána cechu! Pomocí nových cechovních funkcí se můžete spojit do týmů a probojovat se až na vrchol žebříčku. Pevnost nabízí zcela nový způsob soutěžního hraní PvP v Guild Wars 2!

WvW: Nové Pohraničí

Užijte si epický souboj na bojišti jako nikdy dřív díky nejnovějšímu přídavku k režimu World vs. World: nové mapě Borderlands. Projděte zrádné výšiny plné pastí, které vaše protivníky pošlou do hlubin světa, a urputných obránců, kteří vám pomohou udržet nepřátele od těla. Úkoly na mapě budou důležitější než kdy dřív, neboť budou odemykat nové strategie, taktiku a herní mechanismy, které budete používat pro výhodu svého světa!

Cechovní síně

Váš cech prošel spolu celý svět. Nyní je čas si z něj kus urvat pro sebe. Spolupracujte se členy cechu a vybudujte si vlastní cechovní síň v džungli Heart of Maguuma.

Raidy

Guild Wars 2: Heart of Thorns představuje tu nejvyšší výzvu: náš první raid, který se skládá ze tří odlišných částí. Raidy jsou instancované elitní dungeony pro 10 hráčů, jejichž obsah je náročnější než cokoliv, co bylo v Guild Wars 2 dosud k vidění. Tyto raidy mají otestovat herní schopnosti vaše i vašich přátel a představují to, na co se mohou těšit zkušení hráči PvE v pozdní fázi hry.
Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :

Další z kategorie "RPG"

Strana: 1       1/5

Odběr novinek
Editace, odhlášení
Radek Zdražil Kresby na zakázku
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek
Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2014 Nákupní dům, s.r.o.