Microsoft Office 365 pro vysokoškoláky EN - předplatné na 4 roky

Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 88_MIO305561
Dostupnost: Na dotaz
Cena bez DPH: 1 511,-
Cena s DPH: 1 828,-
Koupit (ks):
Parametry
Jazyk Anglický
  • Popis
  • Související soubory
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt

Popis

Důležité: Tento produkt je určen k prodeji pouze vysokoškolským studentům a akademickým pracovníkům akreditovaných institucí. Před použitím je vyžadováno online ověření nároku na tento software. Před nákupem si prosím ověřte, že jste oprávněni tento produkt používat.
Roční předplatné na sadu kancelářských aplikací Microsoft Office 365 University obsahuje všechny klíčové produkty, mezi kterými nechybí ani emailový klient Outlook, textový a grafický editor Publisher a správce databází Access. Dále obsahuje standardní aplikace Word pro úpravu textů, Excel pro snadnou tvorbu tabulek, PowerPoint je standardem pro prezentace a OneNote umožní vytváření vlastnoručních zápisů. Aplikace je určena pro nainstalovaní až na 2 počítače či tablety a obsahuje všechny jazykové verze. Předplatitel získává 20 GB úložného prostoru ve SkyDrive navíc, 60 volných minut měsíčně pro telefonování přes Skype a upgrade produktů a služeb pro office v celé domácnosti po celou dobu předplatného.

Podrobnosti o licenci:
- Typ: předplatné
- Lokalizace: anglická
- Užití: pro 2 zařízení (pouze pro nekomerční použití)
- Předplatné: 1 roční

Systémové požadavky:
- Procesor: 1 GHz a rychlejší s podporou instrukcí SSE2
- Paměť: 1024 MB RAM (32bit), 2048 MB RAM (64bit)
- Pevný disk: 3 GB volného místa - Zobrazení: Monitor s rozlišením 1366 x 768 nebo vyšším
- Grafika: Grafická akcelerace vyžaduje přítomnost alespoň DirectX10 grafické karty
- Operační systém: Windows 7, Windows 8, Windows Server 2008 R2 nebo Windows Server 2012 s .Net 3.5, Mac OS X 10.5 (Leopard) a novější
- Internetový prohlížeč: Microsoft Internet Explorer 8, 9, nebo 10; Mozilla Firefox 10.x nebo vyšší; Apple Safari 5 nebo Google Chrome 17.x.

Word 2013:
Microsoft Word 2013 je program pro zpracování textu navržený tak, abyste v něm mohli vytvářet dokumenty profesionální kvality. Word vám pomáhá efektivněji vytvářet a organizovat dokumenty.
Prvním krokem při vytváření dokumentů v aplikaci Word 2013 je rozhodnutí, jestli chcete začít z prázdného dokumentu nebo jestli chcete, aby za vás většinu práce udělala šablona. Pak jsou základní kroky při vytváření a sdílení dokumentů stejné. Výkonné nástroje pro úpravy a kontrolu umožňují spolupracovat s dalšími uživateli. Váš dokument tak může být vždy dokonalý.

Excel 2013:
Excel je neuvěřitelně efektivní nástroj, když je potřeba vyznat se ve velkém množství dat. Taky se ale skvěle hodí pro jednoduché výpočty a sledování prakticky jakýchkoli informací. Potenciál Excelu tkví v jeho mřížce s buňkami. Ty můžou obsahovat čísla, text nebo vzorce. Do buněk vkládáte data a seskupujete je do řádků a sloupců. Díky tomu můžete různě přidávat data, řadit je a filtrovat, vkládat je do tabulek a vytvářet grafy se skvělým vzhledem. Nyní si projdeme základní kroky, abyste mohli začít pracovat

PowerPoint:
Powerpointové prezentace fungují podobně, jako když někomu ukazujete třeba fotky. Chcete sdělit nějaké poselství nebo příběh, a tak složíte prezentaci z jednotlivých snímků. Každý snímek byste si mohli představit jako prázdné plátno pro obrázky, slova a obrazce, které pomůžou vybudovat váš příběh.

OneNote:
OneNote je digitální poznámkový blok, kde můžete mít na jednom místě všechny své poznámky a informace – všechno, co si musíte pamatovat a zařídit doma, v práci nebo ve škole. V OneNotu vašim poznámkovým blokům nikdy nedojde papír. Snadno se dá měnit jejich uspořádání, dají se lehce tisknout a sdílet a mají funkci rychlého hledání, takže všechno hned najdete. A nejlepší ze všeho je, že můžete svoje poznámkové bloky ukládat online a mít k nim přistup odkudkoli.

Outlook:
Microsoft Outlook 2013 přehledně organizuje vaše e-maily, kalendář, kontakty a seznamy úkolů, to vše na jednom místě. Základem všeho je e-mailový účet. Z něho pak můžete pracovat s e-maily a měnit je na úkoly nebo události. Lidi, se kterými pravidelně komunikujete, si můžete uložit mezi své kontakty, takže si pak nebudete muset pamatovat jejich e-mailové adresy ani telefonní čísla.

Publisher:
Microsoft Publisher 2013 umožňuje vytvářet vizuálně bohaté, profesionálně vypadající publikace bez velkých investic peněz a času do složitých aplikací pro publikování.
Můžete vytvářet třeba jednoduchá přání nebo popisky i složité ročenky a katalogy a profesionální e-mailové bulletiny.

Access:
Aplikace pro správu databází se dočkala vylepšení v podobě webové aplikace. Access web app je novým typem databáze, kterou vytvoříte v Accessu a potom ji používáte a sdílíte s jinými uživateli jako sharepointovou aplikaci ve webovém prohlížeči. K vytvoření aplikace stačí vybrat typ dat, která chcete sledovat (kontakty, úkoly, projekty atd.). Access vytvoří strukturu databáze se zobrazeními, ve kterých můžete přidávat a upravovat data. Navigace a základní příkazy jsou integrované, takže s aplikací můžete začít hned pracovat.

Některé z mnoha novinek v nových Office 2013:
- Sdílení odkazů na dokumenty ve SkyDrive
- Editace PDF souborů ve Wordu
- Přizpůsobení pro dotykové ovládání
- Nové zobrazení prezentujícího v PowerPointu
- Pokračování v textu přesně tam, kde jste naposled skončili
- Typy pro email v Outlooku vás upozorní například na chybějící přílohu
- Připojení do cloudu SkyDrive
- Nové Web Office Apps umožní práci na dokumentech i uživatelům bez sady Office
- Dynamické doplňování dat v Excelu
- Propojení aplikací se sociálními sítěmi
- Snadné vyhledávání mezi obrázky účtenek v aplikaci OneNote
Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :

Další z kategorie "Kancelářské aplikace"

Strana: 1      1/4

Odběr novinek
Editace, odhlášení
Kresby na zakázku portrét umění uhel
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek
Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2014 Nákupní dům, s.r.o.