Microsoft Office 365 pro domácnosti SK - předplatné na 1 rok

Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 88_MIO305557
Dostupnost: Na dotaz
Cena bez DPH: 1 776,-
Cena s DPH: 2 148,-
Koupit (ks):
 
Úvěrová kalkulačka
Parametry
Jazyk Slovenský
  • Popis
  • Související soubory
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt

Popis

Roční předplatné na sadu kancelářských aplikací Microsoft Office 365 pro domácnosti obsahuje všechny klíčové produkty, mezi kterými nechybí ani emailový klient Outlook, textový a grafický editor Publisher a správce databází Access. Dále obsahuje standardní aplikace Word pro úpravu textů, Excel pro snadnou tvorbu tabulek, PowerPoint je standardem pro prezentace a OneNote umožní vytváření vlastnoručních zápisů. Aplikace je určena pro nainstalovaní až na 5 počítačů či tabletů a obsahuje všechny jazykové verze. Předplatitel získává 20 GB úložného prostoru ve SkyDrive navíc, 60 volných minut měsíčně pro telefování přes Skype a upgrade produktů a služeb pro office v celé domácnosti po celou dobu předplatného.

Podrobnosti o licenci:
- Typ: předplatné
- Lokalizace: slovenská
- Užití: pro 5 zařízení (pouze pro nekomerční použití)
- Předplatné: 1 roční

Systémové požadavky:
- Procesor: 1 GHz a rychlejší s podporou instrukcí SSE2
- Paměť: 1024 MB RAM (32bit), 2048 MB RAM (64bit)
- Pevný disk: 3 GB volného místa - Zobrazení: Monitor s rozlišením 1366 x 768 nebo vyšším
- Grafika: Grafická akcelerace vyžaduje přítomnost alespoň DirectX10 grafické karty
- Operační systém: Windows 7, Windows 8, Windows Server 2008 R2 nebo Windows Server 2012 s .Net 3.5, Mac OS X 10.5 (Leopard) a novější
- Internetový prohlížeč: Microsoft Internet Explorer 8, 9, nebo 10; Mozilla Firefox 10.x nebo vyšší; Apple Safari 5 nebo Google Chrome 17.x.

Word 2013:
Microsoft Word 2013 je program pro zpracování textu navržený tak, abyste v něm mohli vytvářet dokumenty profesionální kvality. Word vám pomáhá efektivněji vytvářet a organizovat dokumenty.
Prvním krokem při vytváření dokumentů v aplikaci Word 2013 je rozhodnutí, jestli chcete začít z prázdného dokumentu nebo jestli chcete, aby za vás většinu práce udělala šablona. Pak jsou základní kroky při vytváření a sdílení dokumentů stejné. Výkonné nástroje pro úpravy a kontrolu umožňují spolupracovat s dalšími uživateli. Váš dokument tak může být vždy dokonalý.

Excel 2013:
Excel je neuvěřitelně efektivní nástroj, když je potřeba vyznat se ve velkém množství dat. Taky se ale skvěle hodí pro jednoduché výpočty a sledování prakticky jakýchkoli informací. Potenciál Excelu tkví v jeho mřížce s buňkami. Ty můžou obsahovat čísla, text nebo vzorce. Do buněk vkládáte data a seskupujete je do řádků a sloupců. Díky tomu můžete různě přidávat data, řadit je a filtrovat, vkládat je do tabulek a vytvářet grafy se skvělým vzhledem. Nyní si projdeme základní kroky, abyste mohli začít pracovat

PowerPoint:
Powerpointové prezentace fungují podobně, jako když někomu ukazujete třeba fotky. Chcete sdělit nějaké poselství nebo příběh, a tak složíte prezentaci z jednotlivých snímků. Každý snímek byste si mohli představit jako prázdné plátno pro obrázky, slova a obrazce, které pomůžou vybudovat váš příběh.

OneNote:
OneNote je digitální poznámkový blok, kde můžete mít na jednom místě všechny své poznámky a informace – všechno, co si musíte pamatovat a zařídit doma, v práci nebo ve škole. V OneNotu vašim poznámkovým blokům nikdy nedojde papír. Snadno se dá měnit jejich uspořádání, dají se lehce tisknout a sdílet a mají funkci rychlého hledání, takže všechno hned najdete. A nejlepší ze všeho je, že můžete svoje poznámkové bloky ukládat online a mít k nim přistup odkudkoli.

Outlook:
Microsoft Outlook 2013 přehledně organizuje vaše e-maily, kalendář, kontakty a seznamy úkolů, to vše na jednom místě. Základem všeho je e-mailový účet. Z něho pak můžete pracovat s e-maily a měnit je na úkoly nebo události. Lidi, se kterými pravidelně komunikujete, si můžete uložit mezi své kontakty, takže si pak nebudete muset pamatovat jejich e-mailové adresy ani telefonní čísla.

Publisher:
Microsoft Publisher 2013 umožňuje vytvářet vizuálně bohaté, profesionálně vypadající publikace bez velkých investic peněz a času do složitých aplikací pro publikování.
Můžete vytvářet třeba jednoduchá přání nebo popisky i složité ročenky a katalogy a profesionální e-mailové bulletiny.

Access:
Aplikace pro správu databází se dočkala vylepšení v podobě webové aplikace. Access web app je novým typem databáze, kterou vytvoříte v Accessu a potom ji používáte a sdílíte s jinými uživateli jako sharepointovou aplikaci ve webovém prohlížeči. K vytvoření aplikace stačí vybrat typ dat, která chcete sledovat (kontakty, úkoly, projekty atd.). Access vytvoří strukturu databáze se zobrazeními, ve kterých můžete přidávat a upravovat data. Navigace a základní příkazy jsou integrované, takže s aplikací můžete začít hned pracovat.

Některé z mnoha novinek v nových Office 2013:
- Sdílení odkazů na dokumenty ve SkyDrive
- Editace PDF souborů ve Wordu
- Přizpůsobení pro dotykové ovládání
- Nové zobrazení prezentujícího v PowerPointu
- Pokračování v textu přesně tam, kde jste naposled skončili
- Typy pro email v Outlooku vás upozorní například na chybějící přílohu
- Připojení do cloudu SkyDrive
- Nové Web Office Apps umožní práci na dokumentech i uživatelům bez sady Office
- Dynamické doplňování dat v Excelu
- Propojení aplikací se sociálními sítěmi
- Snadné vyhledávání mezi obrázky účtenek v aplikaci OneNote
Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :

Další z kategorie "Kancelářské aplikace"

Strana: 1      1/4

Odběr novinek
Editace, odhlášení
Kresby na zakázku portrét umění uhel
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek
Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2014 Nákupní dům, s.r.o.