Iams Cat Light Chicken 10 kg

Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 93_57299157
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 1 243,-
Cena s DPH: 1 430,-
Koupit (ks):
  • Popis
  • Související soubory
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt

Popis

Iams Cat Light R/I Chicken 10kg - Kompletní a vyvážené krmivo pro kočky od 1 roku s nadváhou. - Kompletní a vyvážené krmivo pro kočky s tendencí k obezitě.
Obsahuje všechny živiny jako Iams Cat rich in Chicken, Lamb nebo Ocean Fish. Jelikož jde o kompletní a vyvážené krmivo, je možné s ním krmit tak dlouho jak je to nutné. Vaše kočka může být vykastrovaná, nebo má menší aktivitu, toto všechno jsou důvody pro které může mít zdravotní problémy. Je snadné poznat jestli má Vaše kočka nadváhu - při pohledu z boku, jestliže břicho vyčnívá přes žebra má Vaše kočka nadváhu. Snižuje kalorický příjem bez přidání nadbytku vlákniny. Mnoho krmiv light" obsahuje velké množství vlákniny, která snižuje schopnost kočky absorbovat nezbytné živiny z krmiva. To má za následek to, že kočka jí více aby se uspokojila. Toto krmivo obsahuje zdravou rovnováhu živin a vlákniny díky obměně některých tuků uhlovodany, které obsahují méně než polovinu kalorií jako tuky. Vyzkoušejte Iams Cat Light rich in Chicken a zjistíte, že jste schopni kontrolovat váhu Vaší kočky s tím, že ji dáte vše co potřebuje - ne více a ne méně. Dodržujte dietní procedury které jsou pro Vás a Vaší kočku snadné. Nejdříve svoji kočku zvažte. Poté určete správnou denní dávku krmiva. Pro dosáhnutí lepšího výsledku, krmte dvakrát denně vždy umožněte kočce přístup k dostatečnému množství čisté pitné vody. Važte Vaši kočku každý týden dokud nedosáhne svoji ideální váhu. Potom , s použitím dávkovací tabulky, změňte denní dávky na udržovací.
Znaky krmiva:

snížená hladina tuku je potřebná ke kontrole hmotnosti,
živočišný protein pokryje veškeré nároky organismu kočky, je snadno stravitelný a využitelný,
obsah omega-3 mastných kyselin zajišťuje zdravou kůži a srst,
řepná vláknina udržuje zdravý trávící trakt,
proteiny převážně živočišného původu a snížená koncentrace hořčíku udržují pH moči v oblasti kyselé a odpovídají za zdraví močového aparátu.


Složení: kuře (>26%), kukuřice, pšenice, rybí moučka, drůbeží moučka, živočišný tuk, drůbeží vnitřnosti, sušená celá vejce, sušená řepná bulva, sušené pivovarské kvasnice, chlorid draselný, DL-methionin, chlorid sodný.
Jakostní znaky: protein 28,0%, vlhkost 8%, oleje a tuky 11,2%, popeloviny 5,2%, vláknina 2,3%, vápník 0,95%, fosfor 0,80%, hořčík 0,1%, vitamín A 16000 m.j./ kg, vitamín D3 950 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 140 mg / kg, měď 25 mg / kg.
Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :

Odběr novinek
Editace, odhlášení
Kresby na zakázku portrét umění uhel
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek
Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2014 Nákupní dům, s.r.o.