Garmin virb X

Hmotnost: 0,2 kg
Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 88_GAR133274
Dostupnost: Na dotaz
Cena bez DPH: 6 775,-
Cena s DPH: 8 198,-
Koupit (ks):
 
Úvěrová kalkulačka
  • Popis
  • Související soubory
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt

Popis

Akční GPS kamera Garmin VIRB X s integrovanou MotionMetrix technologií pro současný záznam videa a dalších údajů jako je rychlost, přetížení, nadmořská výška apod. Tato full HD kamera se vyznačuje vysokou odolností, je lehká a kompaktní Díky integrované MotionMetrix technologii je schopna současně s videem zaznamenávat informace o rychlosti pohybu, přetížení, nadmořské výšce, srdečním tepu, teplotě a řadě dalších veličin. VIRB XZaznamenané informace je následně možné vložit do zaznamenaného videa a zobrazit při přehrávání pro lepší dokreslení podmínek záznamu. Výsledné video je tak schopné lépe popsat příběh natočený pomocí akční kamery a to i v případě, kdy video sdílíte pomocí sociálních sítí a nemůžete divákům natočené video osobně barvitě popsat.

V řadě kamer Garmin VIRB X jsou k dispozici dva modely: Garmin VIRB X a Garmin VIRB XE. Dokonalejší model Garmin VIRB XE je k dispozici pro náročné uživatele akčních záběrů, pro které je k dispozici možnost častějšího snímkování, gyroskopická stabilizace a rozšířené nastavení videa.

Důležité funkce a vlastnosti: MOTIONMETRIX Vestavěný vysocecitlivý GPS přijímač a akcelerometr, navíc s možností připojení externích ANT+ senzorů, umožňující ukládat informace o podmínkách záznamu (rychlost, teplota, nadmořská výška, srdeční tep, přetížení). Pořízená data je možné vložit a přehrávat přímo v uloženém videu. KVALITNĚJŠÍ VIDEO Uládání videa v rozlišení 1080p a snímkování 30 fps, nebo až 120 fps v režimu Slow motion; podpora PAL/NTSC. 1” DISPLEJ Vysoce kontrastní displej o úhlopříčce 1” s možností rychlého přenastavení kamery přímo v terénu ODOLNOST PROTI VODĚ Do 50 metrů bez nutnosti použití dodatečného pouzdra; čistý záznam zvuku i přes odolné provedení. ODOLNÁ KONSTRUKCE Vodotěsná konstrukce včetně možnosti napájení za všech podmínek – bez nutnosti otevírání krytu kamery. OVLÁDÁNÍ 1 KLIKEM Ovládání nahrávání, zapnutí a vypnutí kamery pomocí jediného přepnutí ovládacího tlačítka. FOTO TLAČÍTKO Samostatné tlačítko pro pořizování fotografií. JEDNOTLIVÉ I SEKVENČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ Možnost fotografování jednotlivých fotografií nebo sekvenčního snímkování. VIRB X dokáže uložit až 10 fotografií za sebou v řadě. SYNCHRONIZACE VÍCE KAMER Automatická synchronizace při záznamu záběrů ze 3 kamer VIRB X nebo XE najednou. PRO MÓD U kamery VIRB XE je k dispozici rozšířené nastavení: např. vyvážení bílé, volitelné zaostření, barevný profil, nastavení ISO, změna a zamčení expozice. STABILIZACE OBRAZU U kamery VIRB XE je k dispozici pokročilá gyroskopická digitální stabilizace obrazu pro eliminaci roztřesených záběrů. BLUETOOTH® AUDIO Kamery VIRB X/XE se dokáží propojit s bezdrátovými Bluetooth headsety nebo mikrofony pro audio záznam ve vysoké kvalitě. BEZPEČNÉ UPEVNĚNÍ Kamery VIRB X používají pevnou konstrukci stojánků se šroubovými spoji s důrazem na vysokou pevnost a minimalizaci vibrací. VIRB TRACKING Pro případ, že ztratíte kameru VIRB X během natáčení a připojení, můžete kameru jednoduše lokalizovat pomocí zobrazení poslední známé pozice kamery. ŽIVOTNOST BATERIÍ Kamery používají dobíjecí, uživatelsky vyměnitelné akumulátory s výdrží až 2 hod. záznamu při 1080p@30fps
Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :

Další z kategorie "Příslušenství"

Strana: 1           1/9

Odběr novinek
Editace, odhlášení
Kresby na zakázku portrét umění uhel
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek
Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2014 Nákupní dům, s.r.o.