BE-17 BE200

Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 88_MII315415
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 2 471,-
Cena s DPH: 2 990,-
Koupit (ks):
 
Úvěrová kalkulačka
  • Popis
  • Související soubory
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt

Popis

Jedinečný čistič pleti a její následné vyživení pomocí ionizace na čisté přírodní bázi. Tento přístroj dokáže již během prvního použití proměnit Vaši pokožku na pokožku 17ti leté dívky a to vše s velkým ohledem na životní prostředí.Bereme ohled na životní prostředíProdukt BE200 je založen pouze na přírodní bázi čištění pokožky, nevyužívá přípravky s microbeads* a tak přispívá k ochraně životního prostředí. K dosažení dokonalého čisticího efektu stačí pouze navlhčit pokožku tváře nebo ruky, zvolit jeden ze tří režimu exfoliace a 1,68 miliónu jemných ultrazvukových vibrací se postará o okamžitě viditelný efekt poté, co začnete pomalu pohybovat kovovým zakončením (tzv.špachtlí) po pokožce.Konvenční prostředky na čištění pleti, ale i zubní pasty nebo mýdla využívají ke zvýšení účinnosti malé částice tzv.microbeds. Jedná se produkt chemického průmyslu, který je každý den splachován tekoucí vodou do odpadu. Jelikož současné technologie čištění a filtrace vody nedokážou tyto látky odstranit, kolují tak v přírodním koloběhu vody a dostávají se do vodních živočichů, kteří jsou následně potravou i pro lidi. Jelikož tyto látky nejsou odbouratelné, dochází k hromadění těchto látek v tele. Bohužel tyto látky neprospívají lidskému zdraví a mohou způsobit mnoho zdravotních problému.Dokonalé vyčištění pokožky

Díky vestavěné ultrazvukové technologii, přístroj dokáže rychlostí 1,68 milionu kmitu za minutu odstranit z navlhčené pokožky během okamžiku mrtvé buňky, pot a povrchový kožní tuk. Na zařízení se nachází ovladač volby režimu, lze si zvolit normální režim, intenzivní režim a nebo režim jemný s přerušovanou aplikací, který je vhodný pro ta nejcitlivější místa jako je okolí očí nebo nosu. Čistění pleti se tak pro Vás stane příjemnou činností. Jako čtvrtý mód BE200 nabízí ionizaci a výživu kůže. V tomto režimu dochází k aktivnímu vyživování pokožky a masáži pomocí iontu podkožních svalu. Díky BE200 si zachováte stále pevnou pokožku, zabráníte poklesu svalů, které zejména po použití botoxu oslabují a chabnou, též lze pomocí aktivní ionizace odstranit tzv.druhou bradu, váčky pod očima či opuchlo st očí. BE200 je unikátní přístroj pro dokonalé očištění a výživu pleti na přírodní bázi bez nutnosti využívat na chemii založené krémy.Iontová technologie pro velkou absorpci:

Po čištění naneste oblíbenou výživu na Vaši pokožku a pouze si vyberte vyživující režim. Ionizační proces umožňuje živinám proniknout hluboko do kůže a zajistit tak jejich okamžité a ideální vstřebání do ošetřené pokožky. Pouze dobré očištěná a vyživená pokožka je dobrým základem k tomu, aby jste vypadala tak, jako když Vám bylo 17.Jednodušší už to být nemůže:

Na ergonomicky tvarovaném tele se nachází spínač a nad ním volič režimu Standardní vibrace / velmi jemné přerušované vibrace / jemné vibrace a režim ionizace a výživy. O zapnutí a právě zvoleném režimu informuje uživatele sada pěti malých diod v kruhovém provedení. V horní části těla přístroje provedeného v decentní bíle barvě s jemnou perleťovou úpravou se nachází kovová vibrační část (špachtle) s mírně zahnutým koncem pro ideální čištění nebo ionizaci. V případe čištění se využívá vetší plocha špachtle a v případe ionizace naopak pouze hrana jejího zakončení. Ve spod těla přístroje se pak nachází kruhový konektor pro připojení USB kabelu pro napájení vestavěného akumulátoru.Souhrn vlastností:

- Přírodní exfoliace bez použití chemických látek pouze pomocí pitné vody

- Exfoliace + vyživování pokožky,

- Funkčnost přístroje 2-v-1

- Cištení do hloubky pod pokožku, nejen na povrchu jako je standardní proces

- Okamžitý pocit jemné a velmi hladké pokožky.

- Odstranění povislosti svalu díky jejich ochabnutí nebo po aplikaci botoxu

- Odstranění druhé brady, kruhu pod očima a opuchlých očí

- Dual efekt: revitalizační peeling jemně odstraňuje přebytečné kožní buňky pomocí vakua

- Vakuová masáž podporuje krevní oběh a obnovu buněk

- 3 módy intenzity čištění, včetně 1 pro velmi citlivé oblasti

- Režim ionizace a výživy

- Integrovaný akumulátor s nabíjením pomocí USB kabelu

- Propagační videa BE-17Obsah balení:

1x BE200

1x ochrana kovové části (špachtle)

1x nabíjecí USB kabel

1x Český a Slovenský manuál

Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :

Další z kategorie "Kosmetické pomůcky"

Strana: 1         1/7

Odběr novinek
Editace, odhlášení
Kresby na zakázku portrét umění uhel
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek
Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2014 Nákupní dům, s.r.o.