Doprava

 

ČESKÁ POŠTA – obchodní balík

moderní, rychlá a spolehlivá přeprava zboží do hmotnosti 30 kg s garantovanou dobou dodání

Česká pošta dodá obchodní balík v rámci České republiky následující pracovní den po odeslání zásilky (po dni podání na poště). Aktuální informace o pohybu zásilky (podle podacího čísla) získáte na bezplatné infolince České pošty 800 177 889 nebo na jejích webových stránkách www.ceskaposta.cz službou Track&Trace.

Informace k doručení zásilky

Nezastihne-li Vás doručovatel při doručování zásilky na uvedené adrese, upozorní Vás Výzvou na uložení zásilky na poště.

Výzva, kterou naleznete v poštovní schránce, obsahuje i kontaktní informace (telefon) na poštu, kde máte zásilku uloženu.

Uloženou zásilku si můžete osobně vyzvednout nebo můžete požádat o opakované doručení zásilky běžnou doručovací pochůzkou na určitý den.

Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odeslána zpět odesílateli.

Již uloženou zásilku si můžete nechat přeposlat na jinou adresu nebo poštu v okolí.

V rámci služby „Dosílka“ si můžete nechat přeposílat všechny Vaše zásilky na jinou adresu.

Můžete si prodloužit úložní dobu pro vyzvednutí zásilky.

(www.ceskaposta.cz)

DPD CLASSIC – Private, moderní alternativa doručování balíků

Služba DPD CLASSIC přináší nejekonomičtější a nejkomplexnější řešení pro vnitrostátní přepravu zásilek do 50 kg. Služba zahrnuje standardní dobu doručení do druhého dne, pojištění do výše 50 000 Kč, online potvrzení o doručení zásilky a sledování jejího stavu na www.dpd.cz a až tři pokusy o doručení, není-li adresát zastižen.

Informace k doručení zásilky

Jeden pracovní den před samotným doručením vašeho zboží obdržíte SMS a email s detailními informacemi o zásilce - číslo zásilky, termín doručení a výše dobírky (pokud se jedná o dobírkovou zásilku).

Předpokládaný čas doručení si můžete zjistit online na www.dpd.cz. Stačí pouze znát číslo zásilky, které jste obdrželi v SMS nebo emailu.

V den doručení Vás kurýr bude telefonicky informovat o případných změnách nebo o upřesnění času doručení zásilky.

Pokud vás kurýr nezastihne na uvedené adrese, zanechá na místě v poštovní schránce oznámenku o neúspěšném pokusu o doručení, tato informace vám také bude zaslána e-mailem.

Další pokus o doručení proběhne automaticky následující pracovní den na stejné adrese.

Pokud si tento termín nebo adresu přejete změnit, můžete tak učinit velice jednoduchým způsobem na www.chcisvujbalik.cz, stačí pouze znát číslo Oznámení o neúspěšném pokusu o doručení a PSČ místa doručení.

V případě, že neznáte číslo Oznámení, kontaktujte Zákaznický servis DPD na 841 700 700.

Při převzetí zásilky je potřeba zásilku zkontrolovat zda není nějak poškozená. V případě poškození sepsat s přepravní společností Zápis o škodě a tuto skutečnost ohlásit na zákaznické centrum.

V případě že je poškození zjištěno až po převzetí zásilky, je nezbytně nutné o této skutečnosti informovat zákaznické centrum, nejpozději do 2 pracovních dnů ode dne doručení zásilky.

Zásilka musí splňovat maximální povolené parametry: max. hmotnost 30 kg, nejdelší strana zásilky 175 cm, obvodová délka 300 cm (délka nejdelší strany + 2x šířka + 2x výška).

(www.dpd.cz)

PPL – doprava na soukromou adresu

PPL je jedním z předních poskytovatelů služeb v oblasti expresní přepravy pro firmy a podnikatele. Specializací je balíková přeprava po ČR a Evropě, v rámci ČR doručování zásilek na soukromé adresy a také vnitrostátní paletová přeprava.

Každá zásilka je opatřena čárovým kódem a díky několika skenům v průběhu přepravy jsou zásilky pod neustálou kontrolou. Cestu zásilky lze sledovat pomocí systému Tracing and Tracking na internetu a mobilním telefonu. Zákazníkům jsou zároveň posílány statistické výstupy se stavem jednotlivých zakázek včetně vyhodnocení kvality doručení.

Informace k doručení zásilky

Služba je určena pro celostátní expresní přepravu balíkových zásilek na soukromé adresy.

Řidič před doručením kontaktuje příjemce tak, aby došlo k souladu potřeb obou subjektů.

Maximální hmotnost zásilky je 50 kg.

Maximální délka zásilky (nejdelší strana) je 200 cm a zároveň součet obvodu a délky zásilky činí maximálně 300 cm.

Standardní termín doručení je následující pracovní den po přijetí zásilky od 8 do 18 hod.

Ve vybraných lokalitách je možnost výběru z denního (8 – 18 hod.) nebo večerního doručení (17 - 21 hod.), večerní doručení je omezené (viz www.ppl.cz).

Pojištění do hodnoty 50 000 Kč je v ceně přepravného.

Doručení zásilky je možné na na libovolnou adresu.

Možnost zaslat zásilku na dobírku nebo kombinovat s produktem „Dokumenty zpět“ (veškeré dokumenty, které musí být podepsány příjemcem a následně zaslané na adresu zasílatele, např. pro smlouvy).

Je možné inkaso dobírky (platební kartou nebo v hotovosti).

(www.ppl.cz)

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2014 Nákupní dům, s.r.o.