CATA X-MART 12 T INOX - ventilátor pro zabudování

Hmotnost: 20,7 kg
Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 88_CAA000064
Dostupnost: Na dotaz
Cena bez DPH: 1 371,-
Cena s DPH: 1 659,-
Koupit (ks):
Parametry
Kategorie produktu Ventilátor
  • Popis
  • Související soubory
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt

PopisAxiální ventilátor nástěnný CATA X-MART 12 T INOX vhodný pro zabudovAxiální ventilátor na zeď, do stropu či do okna X-MART, supertichý, super design, snadné čištění, doběhový časovač, nerez čelní deskaPrůměr odtahu: 120 mm

Barva: Nerez

Příkon motoru: 20 W

Otáček/min.: 2450

Max. sací výkon: 190 m3/hod

Max. tlak: 49 Pa

Max. délka odtahu: 5 m

Hlučnost - 2 m: 42 dB(A)

Stupeň krytí: IPX4

Výbava: Doběhový časovač 3-15 min.

Zpětná klapka: Součástí

Montážní poloha: Na zeď i do stropuCHARAKTERISTIKA:

Axiální ventilátory zcela nové konstrukce a designu. Vyznačují se velmi nízkou provozní hlučností, snadnou montáží a snadnou údržbou.POUŽITÍ:

Odsávání přes zeď nebo přes okno (po zakoupení okenní soupravy) nebo do kratších potrubí s nízkou tlakovou ztrátou. Ventilátory lze montovat jak ve svislé, tak i v horizontální poloze. Ventilátor je určen pro provoz ve vnitřním základním prostředí s okolní teplotou od 0 do +40o C, pro dopravu čistého vzduchu bez prachu, mastnost, chemických výparů a dalších znečištění. Dále je nutné zajistit, aby ventilátor nenamrzal a nestékal do něj kondenzát vody z potrubí.SKŘÍŇ:

Skříň a čelní deska je zhotovena z mechanicky odolného termoplastu ABS bílé barvy s vysokou barevnou stálostí. U provedení INOX je skříň šedá a čelní deska je přeplátovaná kartáčovaným nerez plechem.OBĚŽNÉ KOLO:

Axiální oběžné kolo je vyrobeno z ABS.MOTOR:

Asynchronní s kotvou nakrátko. Je vybaven kluznými ložisky s tukovou náplní pro celou dobu životnosti a axiálním ložiskem pro horizontální montáž. Motor je opatřen

jednorázovou tepelnou pojistkou proti přetížení. Pracovní teplota je max. 40o C. Stupeň krytí je IPX4. Napájení 230 V / 50 Hz.SVORKOVNICE:

Svorkovnice je přístupná po sejmutí čelní desky a odklopení krytu svorkovnice.

Jednotlivé svorky mají písmenné označení:

N – nulový vodič

L – fáze

SL – ovládací fáze (modely T a H)OVLÁDACÍ PRVKY:

Pod krytem jsou rovněž přístupné ovládací prvky pro nastavení požadovaného zpoždění doběhu a požadované vlhkosti (u modelů s příslušnou výbavou).SMĚR PRŮTOKU:

Směr průtoku odsávaného vzduchu je od čelní desky k zadnímu výfukovému hrdlu. Změna směru průtoku není možná.MONTÁŽ:

Ventilátory lze montovat jak na zeď, tak i do stropu. Pro rychlou a snadnou montáž do plastového potrubí lze využít systému QUICK FIX GRIP – rozpěrných pacek, které se pomocí zpředu přístupných šroubů v trubce rozepřou a ventilátor zafixují. Součástí balení jsou i hmoždinky a vruty pro standardní způsob montáže. Ventilátor má pro tento způsob montáže pod čelní deskou čtyři otvory v rozích skříně (zaslepené krytkou).VÝBAVA:

Modely s označením T jsou vybaveny doběhovým časovačem s nastavením doby doběhu v rozmezí 3 - 15 min. (červené točítko).

Modely s označením H jsou vybaveny vlhkostní automatikou s nastavením požadované úrovně vlhkosti v rozmezí 40 – 90 % rel. vlhkosti (modré točítko) a zároveň obsahují funkci doběhového časovače.Španělská firma CARA se sídlem v Barceloně byla založena v roce 1947. Firma CATA se soustředí na výrobu vzduchotechnických zařízení především pro domácnosti a je schopna v této oblasti předložit velmi ucelenou nabídku. CATA nabízí mimořádně širokou škálu kuchyňských odsavačů (digestoří) s moderním designem a výbornými technickými parametry i kompletní řadu koupelnových ventilátorů. Nabídku doplňuje široká řada stropních ventilátorů a elektrických topidel.Parametry produktuDruh PRO ZABUDOVÁNÍ Umístění NA STĚNU

Maximální průtok vzduchu 190 m3/h Průměr potrubí 120 mm

Časovač ANO Výkon 20 W

Výška 170 mm Šířka 170 mm na zeď, do stropu či do okna X-MART se snadným čištěním a doběhovým časovačem. Nerezové provedení s průměrem odtahu 120 mm a maximálním sacím výkonem 190 m3/hod

Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :

Další z kategorie "Ventilátory"

Strana: 1     1/3

Odběr novinek
Editace, odhlášení
Kresby na zakázku portrét umění uhel
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek
Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2014 Nákupní dům, s.r.o.