Bosch KGE36AW42

Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 88_BSH200015
Dostupnost: Na dotaz
Cena bez DPH: 17 760,-
Cena s DPH: 21 490,-
Koupit (ks):
 
Úvěrová kalkulačka
Parametry
Kategorie produktu Volně stojící kombinovaná lednička
Objem celkový (L) 302
Objem chladničky (L) 215
Otevírání Zaměnitelné
Spotřeba el. energie 149kWh/rok
Umístění mrazáku Dole
  • Popis
  • Související soubory
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt

Popis

Kombinovaná chladnička BOSCH KGE36BW40


se nachází v nejúspornější energetické třídě A+++ s nejefektivnějším chlazením. Kombinace se nachází v bílém provedení o celkovém užitném objemu 302 litrů. Elektronická regulace teploty. Oddělená regulace teploty pro chladící a mrazící část.
Proč si pořídit tuto kombinaci?


Chladnička


je o objemu 214 litrů. Akustický varovný signál při otevřených dveřích chladničky. Možnost nastavení funkce Holiday. Funkce SuperChlazení. Dynamické chlazení díky vnitřnímu ventilátoru. AirFreshFilter. Vnitřní prostor chladničky je vybaven 4 odkládacími plochami z bezpečnostního skla, z toho 2 výškově nastavitelnými a 2x EasyAccess Shelf výsuvnou plochou.
Dále je zde FlexShelf variabilní přihrádka pro skladování lahví či drobných potravin, ChillerBox přihrádka na skladování masa a drůbeže uchová potraviny až 2x déle čerstvé, CrisperBox zásobník na zeleninu s regulací vlhkosti uchová ovoce a zeleninu opravdu čerstvé a flexibilní vnitřní přihrádka DividerBox v CrisperBoxu. Chladnička se odmrazuje automaticky.


Mrazák


je o objemu 88 litrů. Dokáže zmrazit 14 kg potravin za 24 hodin. Kalendář zmrazených potravin. Technologie LowFrost zajistí méně časté odmrazování díky pomalejší tvorbě námrazy. Šetří Váš čas a elektrickou energii.
Vnitřní prostor mrazáku je vybavený VarioZone variabilním skladovacím prostorem díky čemuž jsou veškeré police z bezpečnostního skla a přihrádky jsou vyjímatelné. Mrazák je vybaven 3x transparentním mrazícím boxem, z toho 1x BigBoxem. Při výpadku elektrické energie dokáže ještě 35 hodin mrazit.


Speciální funkce


LowFrost


Funkce LowFrost vám ušetří mnoho práce, protože významným způsobem snižuje tvorbu ledu. Chladničky s mrazničkami nevyžadují tak časté odmrazování a spotřeba energie zůstává konstantní. A pokud budete potřebovat spotřebič odmrazit, máme pro vás správné řešení. Tuto práci vám urychlí a zjednoduší také praktická ventilace v dolní části spotřebiče.


FreshSense


Díky optimálním podmínkám pro skladování jsou vaše potraviny skladovány s ideální konzistencí; např. zmrzlina není ani příliš měkká ani příliš zmrzlá. Rozhodujícím faktorem pro dosažení čerstvosti a chuti je konstantní vnitřní teplota. Senzory FreshSense neustále monitorují okolní teplotu a řídí teplotu v chladničce a mrazničce. Výsledkem je konstantní teplota uvnitř chladničky nezávisle na okolní teplotě.


LED osvětlení #


Světla LED přinášejí do chladniček zcela nový koncept osvětlení a zaručují rovnoměrné neoslnivé osvětlení celého interiéru. Světla LED spotřebují méně elektřiny než konvenční osvětlení chladniček a vydrží po celou dobu životnosti (spotřebiče).


SuperMrazení


Funkce SuperMrazení chrání zmrazené potraviny před rozmrazením ve chvíli, kdy vkládáte do mrazničky nové potraviny a nově vložené potraviny se zmrazí rychleji. Spotřebiče s funkcí automatického zmrazení se přepnou zpět do normálního provozu, jakmile dosáhnou požadované teploty. Díky tomu nedochází k plýtvání energie.


SuperChlazení #


Pokud je aktivována funkce SuperChlazení, dojde k velmi rychlému vychlazení potravin, které byly právě zakoupeny a do chladničky vloženy. Zároveň tato funkce zabrání ohřívání potravin, které již v chladničce jsou. Teplotu snížíte stisknutím tlačítka na max. 2°C. Aby nedocházelo ke zbytečně vysoké spotřebě energie, tato funkce se po asi 6 hodinách automaticky přepne zpět.


Skleněné police a dveřní přihrádky EasyLift #


Skleněné police EasyLift jsou výškově nastavitelné až o 6 cm. Lze je posunout, aniž byste museli věci z ní vyjímat. A pokud potřebujete nahoře ve dveřích více prostoru, je výška dveřní přihrádky EasyLift variabilně nastavitelná až o 40 cm, i pokud je zrovna plná.


FlexShelf


Díky víceúčelové polici FlexShelf jsou chladničky Bosch obzvlášť flexibilní. Pokud potřebujete prostor pro malé nádoby nebo plechovky, můžete variabilní část rozložit. Pokud prostor ve spodní části potřebujete využít k uložení vysokých mís nebo lahví, jednoduše ji opět zpátky složíte. Pod skleněnou policí téměř zcela zmizí, a tak vám šetří prostor.


Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :

Další z kategorie "Volně stojící"

Strana: 1                              1/28

Gorenje RB 3091 AW 3 499,-

ZANUSSI ZRT18100WA 5 190,-

Zanussi ZRG 10800 W... 3 490,-

ELECTROLUX ENN 2800B... 10 990,-

ELECTROLUX EN 3601 M... 8 490,-

ELECTROLUX EN 3601 M... 9 490,-


Odběr novinek
Editace, odhlášení
Radek Zdražil Kresby na zakázku
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek
Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2014 Nákupní dům, s.r.o.