Biofaktory Nutri Horse Müsli Adult 20 kg

Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 93_62503146
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 716,-
Cena s DPH: 823,-
Koupit (ks):
  • Popis
  • Související soubory
  • Souvisejicí položky
  • Alternativní položky
  • Podobné zboží
  • Dotaz na produkt

Popis

NutriHorse Müsli je doplňkové melasované krmivo pro koně. Je určeno jako doplněk k senu, se kterým tvoří kompletní krmnou dávku. V případě potřeby je možné NutriHorse Müsli kombinovat s dalšími jadrnými krmivy, např. ovsem, ječmenem nebo kukuřicí.
Dávkování se pohybuje podle druhu krmiva a typu koně od 2-5 kg. NutriHorse Müsli zapadá do stavebnice doplňkových krmiv řady NutriHorse určených pro koně. K zajištění optimálního množství vitaminů a stopových prvků v krmné dávce je vhodné používat vitamino-minerální krmiva, např. NutriHorse SPORT nebo NutriHorse STANDARD.
POUŽITÉ SUROVINY: obiloviny, výrobky a vedlejší výrobky z obilovin, oleje a tuky, výrobky a vedlejší výrobky z olejnatých semen nebo plodů, sušené pícniny, výrobky a vedlejší výrobky z hlíz a kořenů, směs bylin, zdroje minerálních látek, L-lysin,
DL methionin. Kvalita surovin je sledována při každém nákupu. Zdravotní nezávadnost je zajišťována v nezávislých, akreditovaných laboratořích.
NUTRIHORSE MÜSLI SE VYRÁBÍ V TĚCHTO VARIANTÁCH:
NutriHorse Müsli BASIC - je určen pro koně v odpočinku a rekonvalescenci.
Má sníženou hladinu energie a dusíkatých látek. Směs obsahuje sennou řezanku, která zvyšuje podíl vlákniny, prodlužuje dobu žvýkání krmné dávky. Vhodné pro koně se sklonem k tloustnutí.
NutriHorse Müsli CLASSIC - je určen pro starší koně, hobby koně a koně pro rekreační ježdění. Klasická směs s optimálním poměrem dusíkatých látek a energie, s vyšším obsahem vlákniny a s vyváženým poměrem makroprvků.
NutriHorse Müsli JUNIOR - je určen pro hříbata a mladé koně. Vyvážený poměr energie a obsah dusíkatých látek zajišťuje požadovaný růst hříbat a mladých koní. Dodané esenciální aminokyseliny zvyšují využitelnost dalších složek doplňkového krmiva. Hladina makroprvků a jejich poměr odpovídá požadavkům na zdravý vývoj kostí, chrupavek a šlach.
NutriHorse Müsli EXTRA - je určen pro klisny ve třetí třetině březosti a laktující klisny. Vybalancovaný poměr všech základních živin zaručuje správný vývoj plodu v posledním stadiu březosti a maximální produkci mléka pro hříbě. Doplňkové krmivo umožňuje minimalizovat ztráty v době laktace.
NutriHorse Müsli ADULT - je určen pro koně v klidu a lehké zátěži, hřebce mimo připouštěcí sezónu a klisny v prvních dvou třetinách březosti. Obsah základních živin a energie udržují koně v požadované kondici a zdravotním stavu.
NutriHorse Müsli PERFORMANCE - je určen pro sportovní a dostihové koně ve vysokém stupni zátěže a hřebce v připouštěcím období. Dle zátěže je možné kombinovat NutriHorse Müsli Adult a Performance.
Vysoký obsah stravitelné energie ve formě tuku, nízké množství bílkovin a hladina esenciálních aminokyselin umožňují maximální využití živin pro pracovní výkon.
NutriHorse Müsli PERFORMANCE CONTROL - je určen pro koně, kteří nepřiměřeně reagují na oves v krmné dávce. Oves je nahrazen ječmenem a kukuřicí. Obsah stravitelné energie a ostatních živin umožňuje zkrmovat doplňkové krmivo koním v zátěži. Vhodné např. pro drezurní koně.
NutriHorse Müsli HERBS - je určen pro koně s dýchacími problémy. Obsahuje směs vybraných bylin, které zlepšují dýchání u dušných koní a koní s chronickým onemocněním dýchacích cest. Posilují přirozenou obranyschopnost a snižují dráždivost.
Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :

Další z kategorie "Nutri Horse"


Odběr novinek
Editace, odhlášení
Kresby na zakázku portrét umění uhel
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek
Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2014 Nákupní dům, s.r.o.