MIO MiVia Run 350 Běžecké hodinky

Hmotnost: 1 kg
Záruka: 24 měsíců
Kód položky: 88_MII315433
Dostupnost: Skladem
Cena bez DPH: 3 459,-
Cena s DPH: 4 186,-
Koupit (ks):
 
Úvěrová kalkulačka
 • Popis
 • Související soubory
 • Souvisejicí položky
 • Alternativní položky
 • Podobné zboží
 • Dotaz na produkt

Popis

Běžecké hodinky MIO MiVia Run 350Seznamte se s MiVia Run 350, stylovými běžeckými hodinkami s GPS, které se stanou vaším společníkem na celý život! Jakmile začnete používat tohoto profesionálního kouče jako svého osobního trenéra a monitor aktivit, jednoduše bez něho nebudete moci běhat ani žít.Stylové běžecké GPS hodinky s integrovaným optickým monitorem srdečního tepu Integrovaný optický monitor srdečního tepu zajistí, že budete mít na zápěstí poradce se všemi důležitými daty v reálném čase. Ale skutečnou bombou je funkce Osobního trenéra, který je krok před vámi. Tato jedinečná funkce nezobrazuje pouze informace o vás, ale ve

skutečnosti i kombinuje vaši úroveň tělesné kondice, zákonitosti a výsledky z předchozích cvičení, aby vytvořila pro každý den přizpůsobené doporučení cvičení. Takže už se nemusíte zabývat přípravou plánu nebo běžeckého programu; Trenér vše promyslí za vás a jediné co tak potřebujete udělat je pouze sledovat „Dnešní doporučení“ (Today’s Recommendation) a dostanete se do formy!Osobní TrenérHodinky MiVia Run 350 jsou vybavené kombinací odborných programů, které zajistí, že když použijete funkci Osobního trenéra, budete skutečně pracovat s dlouhodobým tréninkovým plánem jasně zaměřeným na výsledky. Kouč bude každý den vybírat ze tří různých osobních tréninků: Tempo Run (tempový běh), Long Slow Distance Run (dlouhý pomalý distanční běh) a Interval Training (intervalový trénink), jejichž cílem je vyvinout odolnost vůči únavě, zlepšit běžecké dovednosti, rozvíjet svalovou hmotu a zvýšit VO2 Max (maximální využití kyslíku). Na základě výsledků cvičení v kombinaci s inteligentními technologiemi VO2 Max Estimation (odhad VO2 Max), Training Effect (tréninkový efekt) a Recovery Advisor (poradce ohledně regenerace) vypočítá kouč vaše vlastní osobní doporučení pro další den.

Takže díky kouči a specializované technologii v pozadí budete vždy vědět, jak zvýšit VO2 Max, jaká intenzita tréninku vám přinese požadované výsledky a co je nejdůležitější: kdy se máte hýbat a kdy je čas si odpočinout. Kouč vám tedy pomůže dlouhodobě zvýšit aerobní vytrvalost a úroveň tělesné kondice; budete trénovat jako profesionál!Snadné použití tréninkových programůNicméně pokud se chcete raději držet svého tréninkového plánu, je to také možné. MiVia Run 350 obsahuje také snadno použitelné tréninkové programy na základě vzdálenosti, času, intervalu nebo tempa. Můžete tedy zlepšit svou vytrvalost běháním podle upozornění na tempo, nebo použít intervalový trénink, abyste se dostali mimo svou pohodlnou zónu a zlepšili svoji kondici.

Na obrazovce také vidíte, v jakém pásmu srdečního tepu se aktuálně pohybujete, takže můžete trénovat v preferovaném pásmu srdečního tepu. K dispozici je 5 pásem srdečního tepu, každé s vlastními výsledky pro vaše tělo a úroveň tělesné kondice:
 1. Střední (50 až 60 % maximálního srdečního tepu).

 2. Spalování tuků (60 až 70 % maximálního srdečního tepu).

 3. Aerobní (70 až 80 % maximálního srdečního tepu).

 4. Anaerobní (80 až 90 % maximálního srdečního tepu).

 5. Max. úsilí (90 až 100 % maximálního srdečního tepu).Fitness analýza• VO2Max

• Klasifikace fyzické úrovně

• Fitness pokrok

Osobní doporučení

• Doporučený trénink

• Doporučení odpočinku

Výsledky cvičení

• Tréninkový efekt

• Energetický výdejKonektivita s telefonemProtože žijeme v době, kdy musíte být neustále dostupní, MiVia Run 350 lze připojit k telefonu. Budete upozorňováni na příchozí hovory a zprávy. Hodinky jsou kompatibilní s aplikacemi WhatsApp, Facebook Messenger, Skype a Twitter. Takže nikdy nezmeškáte hovor nebo zprávu, ani když běžíte! Samozřejmě, když nechcete být při běhu rušeni, funkci můžete vypnout a soustředit se jen na své cvičení a tělo.Tracker činnostíKromě toho, že budou vaším společníkem při běhu, fungují hodinky MiVia Run 350 také jako špičkový monitor aktivit. Během dne budou počítat vaše kroky, uraženou vzdálenost a spálené kalorie. V noci budou zaznamenávat váš spánek, například jeho kvalitu, efektivitu a dobu. Data pak můžete analyzovat v aplikaci MiVia a dokonce si můžete vést spánkový deník.Závěr: Díky tomu, že fungují jako váš osobní kouč s Today’s Recommendation (denní doporučení), a díky specializovaným funkcím VO2 Max Estimation (odhad VO2 Max), Recovery Advisor (poradce ohledně regenerace) a Training Effect (tréninkový efekt), v kombinaci s řadou tréninkových programů založených na úrovni vaší tělesné kondice, jsou hodinky MiVia Run 350 jediným společníkem při běhání jakého potřebujete!MiVia 5 Run 350 - Specifikace
 1. Stylové běžecké GPS hodinky s integrovaným optickým monitorem srdečního tepu - informace v reálném čase na vašem zápěstí. Můžete snadno sledovat svůj běh, analyzovat výsledky a optimalizovat tak své zdraví!

 2. Osobní trenér - tato jedinečná vlastnost v sobě spojuje úroveň fyzické kondice, vzory z minulých cvičení a výsledků a vytváří každodenní doporučení optimálního cvičení. Není třeba vyvíjet usilí na přípravu cvičebního programu; trenér vše promyslí za vás a vše co tak potřebujete udělat je pouze každý den následovat “Dnešní doporučení” a zlepšit svoji postavu.

 3. Trénink zaměřený na výsledky - Osobní trenér nezobrazuje pouze informace o vás, ale ve skutečnosti využívá i kombinaci odborných programů jako VO2 Max Estimation, Training Effect a Recovery Advisor s cílem zajistit vám skutečný pokrok. Tyto chytré technologie vědí jak zvýšit váš VO2 Max, jak náročný má být váš trénink abyste dosáhli požadovaných výsledků a co je nejdůležitější: věděli kdy je čas cvičit, a kdy je čas na odpočinek. Použití těchto programů dohromady vám pomůže zvýšit vaši aerobní vytrvalost a úroveň fyzické kondice. Budete trénováni jako profík!

 4. Snadné použití tréninkových programů dle vzdálenosti, času, intervalu nebo tempa nastavením optimálního

  tréninkového rytmu pro tvarovaní postavy či jen cítit se fit. Na obrazovce můžete také vidět, ve které zóně tepové frekvence se právě pohybujete, takže můžete trénovat ve své preferované zóně. K dispozici je 5 zón tepové frekvence, z nichž každá má jiný význam pro vaše tělo a úroveň tréninku.

 5. Automatické rozpoznání začátku cvičení - pokud běžíte více než 90spm (tempo kroků za minutu - 1 jednotka = 2 kroky) po dobu alesponň 30 sekund, Mivia Run 350 automaticky zapne běžecký mód. To znamená, že zařízení aktivuje GPS jednotku a monitor srdečního tepu a začne zaznamenávat každý aspekt vašeho cvičení. Takže není třeba mít na paměti zapínání režimu před během, vaše zařízení Mivia Run 350 to udělá za vás!

  • “SPM” tempo kroků za minutu – 1 jednotka = 2 kroky. Špičkoví, vytrvalostni, běžci obvykle běží na 90 ~ 100 SPM. Průměrný rekreační běžec je blíže k 75 ~ 85 SPM.

 6. Tracker činností - počítá kroky, sleduje všechny aktivity, analyzuje váš spánek a další.MiVia Run 350 - Technické specifikace• Velikost: 44.7 x 37.4 x 15.8 mm

• Tepová frekvence:

Optický senzor tepové frekvence

• Voděodolnost: 3ATM, vhodné pro plavání a koupání

• Doba nabíjení: 2.5 hod

• Váha: 51.5g

• Vibrační upozornění: ano

• Pamět: 100 hodin záznamu cvičení

• Velikost displeje: 1.28”

• GPS: ano

• Výdrž baterie: Až 5 týdnů v režimu hodinek

Až 10 hodin v GPS módu

Až 8 hodin při GPS a OHR

• Bluetooth s nízkou spotřebou energie

(BLE 4,0)

• Pokročilá analýza srdečního tepu od Firstbeat

Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :

Další z kategorie "Chytré hodinky"

Strana: 1                  1/16

Odběr novinek
Editace, odhlášení
Kresby na zakázku portrét umění uhel
 
 


Splátkový prodej


SOS – Spotřebitelský audit obchodních podmínek


Člen Apek
Sdílet:

TOP produkty: televizory | mobilní telefony | zahrada | sekačky | jídelní sety | BARBIE panenky | levné kuchyně |
Nákupní dům
                         

O firmě

O nás

Klientský servis

Všeobecné podmínky  Reklamace Osobní odběr zboží Ochrana osobních údajů

Nápověda

Jak nakupovat Magazín zajímavostí Tabulky velikostí
  Dáme si do bytu
obchod@nakupni-dum.cz Copyright © 2002 – 2014 Nákupní dům, s.r.o.